Heroes 7
Heroes 6
Heroes 5
Heroes 4
Heroes 3
Heroes 2
Heroes 1
Dark Messiah
Fórum

Heroes Centrum - Česká centrála pro sérii HoMM

Heroes Centrum banner
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
If erectile dysfu … » 16.04. 21:14
af62194ee4cdf3d5cb… » 16.04. 15:51
af62194ee4cdf3d5cb… » 16.04. 11:00
af62194ee4cdf3d5cb… » 16.04. 10:34
af62194ee4cdf3d5cb… » 16.04. 08:48
  Martin spouští se a spuští a ve… »
Vychází Might & Magic Heroes VII
Ahoj,nejde napasovat 3 do mob… »
Vychází Might & Magic Heroes VII
Lord Graa @Chaotyk: naprosto be… »
Vychází Might & Magic Heroes VII
Chaotyk Funguje na windows 10 ?… »
Vychází Might & Magic Heroes VII

Tribes of the East - tisková zpráva

05. Dubna 2007 | 21:01 | Autor: Jata | Komentáře: 6

Jsme hrdí na to, že dnes můžeme oznámit příchod Heroes of Might & Magic® V: Tribes of the East pro PC na podzim 2007. Vyvíjený Nival Interactive, tento samostatný produkt umožní jak dlouhodobým fanouškům, tak i nováčkům v sérii, se těšit z dramatického vývoje a ukončení Heroes V.

 

"Obrovská škála nového obsahu a poutavé, epické vyprávění Heroes of Might & Magic® V: Tribes of the East nadchne oddané fanoušky série," řekl John Parkes, marketingový ředitel EMEA v Ubisoftu. "Je to vhodný konec pro Heroes V - nejpřístupnější kapitola v kombinaci s kvalitou směřující k průmyslu, která udělala licenci Heroes měřítko pro strategickou hru."

 

O Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East

Nejdříve si zahrajte za frakci orků a najměte hrdiny, budujte armády a řiďte města, stejně jako prozkoumejte a podrobte si legendární země. Použijte taktiku, schopnosti a magii k přechytračení fantazie armád, zatímco při tom rozvíjejte své hrdiny a odhalujte temná spiknutí, jež hrozí celému světu Ashan.

 

Heroes of Might & Magic® V: Tribes of the East zachycuje konečnou kapitolu v epickém boji, který začal s přerušením svatby Královny Isabely. Hráči budou následovat kroky pána nekromantů Arantir, který odkryje proroctví Temného Mesiáše a vydá napospas spiknutí Nejvyššího démona.

 

Sledováním tohoto brilantního závěru příběhu Heroes of Might & Magic V zjistíte, že svět Ashan už nikdy nebude znovu stejný...

 

KLÍČOVÉ RYSY

  • Nová frakce orků: Poprvé se proslavili v Dark Messiah of Might & Magic™, nyní tato frakce přechází do série Heroes. Neurvalost, divokost, pyšnost a absolutní nezávislost, orkové přidají "sílu" do Might & Magic®. Jednotky této frakce zahrnují orky, gobliny, kyklopy a legendární Pao Kaie.
  • Nová kampaň: Zažijte dramatický závěr samozvaného vládnutí Biary. Objevte démonický vliv, který zkazil rytíře azylu, divoké klany orků se chopí zbraní, aby vymýtili pekelnou hrozbu. Postavy z Dark Messiah of Might & Magic přinesou do již teď spletitého příběhu další zápletky. Nadto Tribes of the East budou obsahovat 10 map pro více hráčů a 5 map pro jednoho hráče.
  • Nové úrovně vylepšení: Každé stvoření ve světě Heroes V získá alternativní úroveň vylepšení, čímž se zvýší celkový počet stvoření v Heroes of Might & Magic na víc jak 170! Také nové silné schopnosti se zajisté stanou nedílnou součástí vašich bojových taktik.
  • Extra obsah: Rozšiřte svůj arzenál a herní požitek s novými kouzly, artefakty, budovami a inovačními vlastnostmi jako na kombinaci založeném Spojení sil artefaktů a Bojovém vzteku, což jsou unikátní rasové schopnosti orků.
  • Samostatný produkt: Za účelem umožnění jak fanouškům, tak i novým hráčům, užít si tento dramatický závěr Heroes V, bude Tribes of the East samostatný produkt - nebude třeba mít pro hraní nainstalovanou žádnou Heroes hru.
  Komentáře
Jméno:

 

Text:

 

Ochrana proti spamu:

Hlavní město ČR:
 

klaymen - 13.04.2007 | 07:44

Naathir: "z licence na might and magic prej chce Ubi vymačkat,co se dá."

tak z tohoto nemam dobry pocit

Naathir - 12.04.2007 | 20:33

Ale pořád tu bude modování a je to ještě půl roku.Jinak se těšim na mód Ghost of the past,nekráci konečně dostanou prostor,Sanctum bude ještě hodně zajímavý a vůbec,z licence na might and magic prej chce Ubi vymačkat,co se dá.

Qatro - 11.04.2007 | 21:23

Me by spis zajimalo jestli jim za hlavni jednotku daji behemonda, dalsiho draka, bleskoveho ptakanebo neco uplne jineho...

Blindwolf - 11.04.2007 | 10:03

Škoda, že je to poslední datadisk.

bethrezen - 10.04.2007 | 18:36

joooooooooooooooooooooooo orci len skoda ze nie su viac originalny a mnoho prebrali s dark messiah
ale nevadi stasne som zvedavy na alternativne upgrejdi napr na wighta writha alebo shadow draka
:)

Tomas a Lukas - 06.04.2007 | 18:58

Uz se moc tesime!!!!!!!!!!

 
Copyright © 2005 - 2021 Heroes Centrum