Přidej zprávu >>

 

Sabatu: Zdravím, jen dotaz.. Je zde Discort nap pro heroes 5 ? Cz komunita ?? jinak dá se vubec hrát H5Toe s kamošem ?

Lucas Gryf: Ok! Zatím mi můžeš napsat třeba na email fangovich@seznam.cz, zbytek můžeme domluvit pak. :D

Antalyan: Super, já si aktuálně nemůžu zrovna moc vybírat, takže jakákoliv pomocná ruka se hodí :D

Lucas Gryf: @Antalyan: Klidně přiložím ruku k dílu, každopádně nemohu slíbit aktivní účast. Mám toho docela dost, takže bych si H7 zapnul jen čas od času. Jestli hledáš i takové lidi, jsem k dispozici. :)

Antalyan: Hledám betatestery pro H7: UCP odkaz»

Lemonová: Poradte

Aragamash: Kdysi jsem taky díky tomu začal uvažovat o předělání kampaní nepř z Heroes III do H4 nebo H5. Kdo by si nechtěl zhahrát s Kilgorem jako se skutečným válečníkem v H4 nebo naopak pšknou misi za Arantira v oblíbeném H3? Nápad starý asi 4 roky i se všemi info a daty mám ještě kdesi uložený... :)

Aragamash: Jaj, tak dlouho jsem tu nebyl. Ale jsem rád, když vidím, že Heroes v CZ ještě žije... :) Jinak, napadlo mě, že bych případným nováčkům uploadnul mapy z originálních kampaní pro Heroes III, IV a V... Já jsem si vždycky (trochu podvod) prohlédl mapu v editoru, abych si udělal dopředu skvělou taktiku pro Armageddons Blade, který mi přišel nejtěžší... Kdyby byl zájem, hodím to na forum...

Lemonová: pls, poradte nekdo

Lemonová: cus, mam problém, mam ted v pocitaci heroes 5, nejnovejsí verze,a když chci zaregistrovat hru, tak ta internetová stránka bohužel neexistuje.znamena to, ze uz si nikdy nezahraju multiplayera?

Bob: Patche mám právě všechny,no tak to zkusím znova snad konečně ten pekelník vyleze z hospody od piva a dorazí na bojiště :D

Antalyan: @Bob Matně si vzpomínám, že se mi asi něco takového kdysi stalo a musel jsem pak načítat pozici... Ale nevím, jestli jsem měl nainstalovaný patch.

Bob: Ahoj ,stalo se někomu že nemohl v HoMM 5 dokončit první kapitolu z kampaně za elfy? ? Findan tam brání území a čeká na červeného hráče. ..a čeká a čeká a on nejde a nejde už 6 měsíc :-D

Zyx33: Dík za radu. Pomohlo to.

Antalyan: @Zyg33 Myslím, že stačí zmáčknout "G" na klávesnici a objeví se.

Zyx33: Prosím o radu jak zapni při boji mřížku dohodu jednotek. Nak se mi jí povedlo vypnou nebo to je bug?

Lord Graa: Všechny patche stahuje uPlay automaticky, už nejsou zvlášť na serverech.

Dexter: Čau chci se zeptat zda je ten nový patch pro heroes 7 nebo pro datadisk,jde mi hlavně o tu generaci map.A nemůžu ho nikde najít ke stahnutí,nemá někdo link?

Zaitr: to Lord Gra.Mockrat děkuji za hudbu jsi borec

Lucas Gryf: Lord Graa: Super, díky moc! Právě pracuji na menším fantasy projektu, takže tohle je skvělý poslech do pozadí. :)

Lord Graa: Pro zpříjemění dlouhých zimních večerů jsem nahrál 10h kompilaci všech soundtracků z HoMaMs (1-7) ve vysoké kvalitě! Enjoy: odkaz»

Lucas Gryf: Všechno nejlepší do nového roku, hrdinové!

Antalyan: @A máš vložené CD? Tuším, že pro pětku bylo potřeba ho mít pořád v mechanice.

Rob: Ahoj,mám origo Platinovou edici pětky,hra běží ale patche nejdou instalovat-píše mi to že hra není instalována...ví někdo kde by mohla být chyba?? díky

Antalyan: Je :) Ale novinky si přečteš spíš tady odkaz»

strawberry: Čau lidi, je tu ještě někdo

Antalyan: Rozsáhlá oprava pro H7: odkaz»

Antalyan: A máte opatchováno?

hráč: čau, právě jsem si koupil s kamarádem Heroes V, chtěli jsme si zahrát multi, ale když dám v menu ubi.com tak mi to napíše tohle: cannot connect to ubi.com error code 0.7.0. Nevíte někdo co stím ?

Malcolm : Čau kup si complete edici H6 máš tam datadisk a 2 DLC

Mh: Čau chci si koupit heroes 6 ale nevim jestli gold nebo complete edition poraďte diky

Paj3nc: Ahoj, jsem autor zdejších povídkových nedokončneých cyklů Nadcházející hrozba a Svitek mudrců a zajímalo by mne, jestli tu je někdo, kdo by měl zájem na tom ,abych v nich pokračoval. Je to už neuvěřitelných 10 let, co jsou nedokončeny a po lomozech dospívání a žití ve velkoměstě na mne přišla inspirace ;-)

Lucas Gryf: @Antalyan: Díky! Shazam vyřešil hodně mých problémů (teď i tento), vždycky zapomenu, že i instrumentální to najde. :)

Antalyan: @Lucas Gryf Můžeš zkusit pustit to nějaké apliakci, třeba Spotify, možná to rozpozná.

Lucas Gryf/Fangovich: Ahoj, sice to je pozdě (tak o sedm let), ale neustále se vracím k traileru na MMH6 viz odkaz» . Zjistil jsem, že se jedná o "God Particle" od Hanse Zimmera, ovšem nevíte někdo, prosím, kde bych mohl najít přímo remix použitý v traileru? Děkuji! :)

lenkadolka: Ahoj, lze HOMM3 wog instalovat na macbook?

dave: zdravim, kdyz chci hrat heroes 7 po netu tak mam cerveny prisny NAT. co mam delat?

Antalyan: @cvoghaus Podle umístění instalace, standartně C:\Users\jmeno\Documents\My Games\Might & Magic Heroes VII\MMH7Game\CustomMaps\slozka dle typu mapy

Cvoghaus: v hero 7 :D

Cvoghaus: zdarec,mohu se pls zeptat,kam mám nahrát mapy,aby mi fungovaly?děkuji :)