Přidej zprávu >>

 

Niven: Toje ono pořád historie. To je fůralet Ubi má heroes už 14 let v malíku a jsem i rád, jinak by série možná zemřela. A nesklamali mě žádným dílem. Dyt trojka i čtyřka byli překonaný! Co tý komunitě jebe.

gORTREK: Dnes jsem vyhrabal stare Score a četl jsem si recenze na Heroes 3 a Heroes 4 a můžu říct že Heroes 3 se 70% dostal o proti Heroes 4 s 90% dost na budku.Autor u Heroes 3 vyčítal špatnou grafiku, která je málo pohádková se škaredými animacema, zbytečně moc hradu s velmi podobnými jednotkami a malo nových věcí o proti H2.Za to u H4 psali že pokud by byl v zakladu multiplayer přídali by další body.Je to zajimavé ale na tom že H4 je dobrá něco je **01

Gortrek: Zkoušel někdo z vás age of wonders 3? Řekl bych že se jedná o pěknou konkurenci Heroes.Teď nově je na něj čeština včetně všech DLC díky Predatora kterou hru kompletně přeložil

sm.art: Heroes VII komplet za 6 EUR! odkaz» Staci pozriet na heureke...

Niven: Jinak po patchích jsem aktualizoval h7 recenzi. Sedmý díl dělá strašně věcí dobře. Není mi to hloupé, ale nazývám ho Heroes 3 2015. Je tak trojkový až to z něho řve a to setaké nelíbí!

Lord Graa: @Gotrek To, co popisuješ, tam právě po posledním datadisku je A oslavuješ tady 3DO, ale to jen dovedlo svojí "strategií" zbankrotovat. Ti, kteří odváděli tu tvrdou práci jsou lidé z NWC včetně legendy JvC. Ale souhlasím s tebou, že dnešní hry postrádají nejen kvalitní příběh, ale hlavně duši.

jispo: stačí jít do složky GAMES tam smazat soubory

weryskaaa777: Ahoj, je tu někdo? =) prosívám vás jak smažu uložené hry z heroes 3 nevíte?

Antalyan: @Gotrek Zrovna ony texty, jak jste datadisk získali, se v sedmičce nakonec objevily taky. Nedoceněná

Niven: Já věřím, že pokud 8 díl bude že na tom máknou. Dyt i u Assasina dali už delšídobu a že dokud nebude 100% hotový, tak nepůjde ven.

Gotrek: Pokud se nevrátí zpátky 3DO tak Heroes serie je mrtvá můžou zlepšovat grafiku jak chtějí ale H3 a H4 stejnak nepřekonají.Si vemte třeba v H3 nebo v H4 když vezmete artefakt tak se vám ukaže text jak jste ten artefakt získali ale v Heroes od Ubi už to jen seberete a konec.Ubi chybí ten správný duch fantasy jak v textech tak v hratelnosti.Všechny heroes od Ubi mi ted zbytečně leží v šuplíku protože se stale vracím jen k těm od 3DO jsou to vyhozene peníze ale do Heroes 8 už mě nedostanou.

Pajka: Akce na Uplay komplet edice H7 za 15€ datadisk za 10€

Pajka: Ahoj aktualizoval jsem si tabulku se seznamem jednotek a jejich statama original neni muj pouze jsem doplnil fort a par veci odkaz»

Pernicek: Taky souhlasím, akorát se mi zdá, že barbaři jsou moc over, máte někdo taktiku, jak proti nim hrát? Nebo z druhé strany, jak hrát za elfy? Mám za sebou tři hry a trochu se v tom plácám.

Antalyan: @Pajka já souhlasím :D

Pajka: Nerozumim tomu co vsichni maj proti H7, koupili jsme to se 4ma kamosema a hrajeme multak a fakt dobry to je, chapu ze start asi nebyl uplne nejlepsi ale v tuhle chvili se to da povazovat za velmi dobry dil heroes

Antalyan: Modifikace Might & Magic: Heroes 5.5 se dočkala nové verze RC9a v českém překladu: odkaz»

Antalyan: @Pavel01 Tuším, že něco s pouštní kytkou je na foru :) Jinak třeba pomůže tohle: odkaz»

Pavel01: Hm ten navod by se hodil:-), nemuzu najit nejakou blbou poustni kytku

Pernicek: Má někdo CZE manuál pro sedmičky?

Niven: Klasika... u hota neřeš data, prostě až to bude tak bude.

Lord Owl: HoTA ver 1.5 ?? Ví někdo bližší info. Na hota.acidcave píšou pořád že brzo, ale nikde se nejde nějak pořádně dočíst, co je to za pojem "brzo".

jjj: Pětky fungují offline bez problému, ale musíte mít oba stejný patch

liNEGiv: Zdar lidi , mám otázku , jde offline multiplayer na Heroes V , chceme si zahrát s přítelkyní Heroes ,ale zjistili jsme že 4 už je opravdu stará tak zkouším dát do provozu match ,ale nedaří se nějaký tipy ?

Niven: Black Hole měli pravdu že to Limbic nezvládne.

niven: Sice šestý díl měl potíže s dodělávkama, ale multi je best. Za to se 7 to nikdy nepůjde. A jsme doma.

Lord Graa: H7 se snad ani multi nehrají, ne? Krom crashů je tam všudypřítomný OOS, kdy dojde k přerušení spojení. Navíc si musí člověk pootvírat milion portů, aby se vůbec připojil. To už radši HotSeatTurnaj :D

niven: Na multi s načítáním musí být katastrofa sedmý díl.

niven: Mě v h6 vyhovuje právě ten odlišný styl a hry jsou turbo drsné. Dost rychlý multi.

Lord Michal: Ahoj, kdyby v H5 tak se přidám :D Jinak sem tam se něco mihne na mezinárodní scéně - např. odkaz»

niven: Aco takhle dát československý turnaj?? Heroes VI?

niven: Hraje jinak někdo Heroes VI online? Docela bych dal když je time.

niven: Jn... také jsem koukal na videa ze hry a myslím si, že je to zbytečná hra. Jako real-time boje není špatný nápad, ale to už měli new World Commpuning na Heroes V v plánu, ale v rozhraní Homm. Takhle mi přijde hra krom malování docela zbytečná. Asi by mě to dlouho nebavilo.

filozof: moje peníze nedostanou

Antalyan: Might&Magic: Showdown (live stream) odkaz»

Gortrek: Tak už vím že mi to dělají Textury když je mám nastavene na velmi vysoke tak se to po chvilce rozmaže funguje to jedině když je dám na normal ale nechapu to vždyt jsem do te doby než jsem nainstaloval ten mod hraval na velmi vysoke v pohodě pls pomoc

Gorrek: zdravim chci se zeptat při hraní H5 se mi neustale dava rozlišení i grafika na low stačí když na někoho zautočím ani odinstalace hry nepomohla začalo to když jsem si nainstaloval mod Heroes 5.5 a ted nevím jak to opravit moc pls za pomoc

Dave_Jame: @Martin: Mě se to osobně hned zpřístupnilo ve hře.

Atewa: Sakra, za 10 éček... To by aj šlo

Martin: Tak já jsem si ho koupil, ale nikde ho ani po 12 hodinak v UPlay nemam..