Přidej zprávu >>

 

Zyx33: Dík za radu. Pomohlo to.

Antalyan: @Zyg33 Myslím, že stačí zmáčknout "G" na klávesnici a objeví se.

Zyx33: Prosím o radu jak zapni při boji mřížku dohodu jednotek. Nak se mi jí povedlo vypnou nebo to je bug?

Lord Graa: Všechny patche stahuje uPlay automaticky, už nejsou zvlášť na serverech.

Dexter: Čau chci se zeptat zda je ten nový patch pro heroes 7 nebo pro datadisk,jde mi hlavně o tu generaci map.A nemůžu ho nikde najít ke stahnutí,nemá někdo link?

Zaitr: to Lord Gra.Mockrat děkuji za hudbu jsi borec

Lucas Gryf: Lord Graa: Super, díky moc! Právě pracuji na menším fantasy projektu, takže tohle je skvělý poslech do pozadí. :)

Lord Graa: Pro zpříjemění dlouhých zimních večerů jsem nahrál 10h kompilaci všech soundtracků z HoMaMs (1-7) ve vysoké kvalitě! Enjoy: odkaz»

Lucas Gryf: Všechno nejlepší do nového roku, hrdinové!

Antalyan: @A máš vložené CD? Tuším, že pro pětku bylo potřeba ho mít pořád v mechanice.

Rob: Ahoj,mám origo Platinovou edici pětky,hra běží ale patche nejdou instalovat-píše mi to že hra není instalována...ví někdo kde by mohla být chyba?? díky

Antalyan: Je :) Ale novinky si přečteš spíš tady odkaz»

strawberry: Čau lidi, je tu ještě někdo

Antalyan: Rozsáhlá oprava pro H7: odkaz»

Antalyan: A máte opatchováno?

hráč: čau, právě jsem si koupil s kamarádem Heroes V, chtěli jsme si zahrát multi, ale když dám v menu ubi.com tak mi to napíše tohle: cannot connect to ubi.com error code 0.7.0. Nevíte někdo co stím ?

Malcolm : Čau kup si complete edici H6 máš tam datadisk a 2 DLC

Mh: Čau chci si koupit heroes 6 ale nevim jestli gold nebo complete edition poraďte diky

Paj3nc: Ahoj, jsem autor zdejších povídkových nedokončneých cyklů Nadcházející hrozba a Svitek mudrců a zajímalo by mne, jestli tu je někdo, kdo by měl zájem na tom ,abych v nich pokračoval. Je to už neuvěřitelných 10 let, co jsou nedokončeny a po lomozech dospívání a žití ve velkoměstě na mne přišla inspirace ;-)

Lucas Gryf: @Antalyan: Díky! Shazam vyřešil hodně mých problémů (teď i tento), vždycky zapomenu, že i instrumentální to najde. :)

Antalyan: @Lucas Gryf Můžeš zkusit pustit to nějaké apliakci, třeba Spotify, možná to rozpozná.

Lucas Gryf/Fangovich: Ahoj, sice to je pozdě (tak o sedm let), ale neustále se vracím k traileru na MMH6 viz odkaz» . Zjistil jsem, že se jedná o "God Particle" od Hanse Zimmera, ovšem nevíte někdo, prosím, kde bych mohl najít přímo remix použitý v traileru? Děkuji! :)

lenkadolka: Ahoj, lze HOMM3 wog instalovat na macbook?

dave: zdravim, kdyz chci hrat heroes 7 po netu tak mam cerveny prisny NAT. co mam delat?

Antalyan: @cvoghaus Podle umístění instalace, standartně C:\Users\jmeno\Documents\My Games\Might & Magic Heroes VII\MMH7Game\CustomMaps\slozka dle typu mapy

Cvoghaus: v hero 7 :D

Cvoghaus: zdarec,mohu se pls zeptat,kam mám nahrát mapy,aby mi fungovaly?děkuji :)

niven: Čeština jako instalátor náleží autorským právům playmana a gremlina. Tak poslat nemohu. Tenkrát mi to zakázali.

Martin: Sháním češtinu do HOMMIII complete, poslal by mi ji někdo?

Lord Graa: Kolika bitovy mas Windows? 64 nebo 32? Vim, ze tato chyba byla ohledne tohoto problemu.

unlockman: dnes jsem si stáhnu might and magic heroes 7 a když jsem si hru spustil tak mi to napsalo error 00000x07. nenívte nikdo z vás jak hru opravit ( hru mam na uplay)

Antalyan: Nový web projektu Wryn Pendragon: Umbramancer pro H7 odkaz»

Risen: Niven. Ano maš pravdu 3 - 4 bola prekonaná 5.5 kou ktorý podľa mňa sková do vačku veselo 6 - 7. No u tej 4ky by som váhal, lebo jej systém ťažko prekonať.

Euromarkos: edit. Myslím tím složku, potřeboval bych je vymazat

Euromarkos: Ahojte, kde mám hledat vygenerované mapy v Heroes 5.5. nemůžu je najít. Dík

Gortrek: Tak jsem zjistil že stejnak nejlepší díl heroes je Heroes 5 ted jsem si nainstaloval verzi 5.5 a ti hrdinove co tam jsou tak jsou skvělí vřele doporučuji

Niven: Toje ono pořád historie. To je fůralet Ubi má heroes už 14 let v malíku a jsem i rád, jinak by série možná zemřela. A nesklamali mě žádným dílem. Dyt trojka i čtyřka byli překonaný! Co tý komunitě jebe.

gORTREK: Dnes jsem vyhrabal stare Score a četl jsem si recenze na Heroes 3 a Heroes 4 a můžu říct že Heroes 3 se 70% dostal o proti Heroes 4 s 90% dost na budku.Autor u Heroes 3 vyčítal špatnou grafiku, která je málo pohádková se škaredými animacema, zbytečně moc hradu s velmi podobnými jednotkami a malo nových věcí o proti H2.Za to u H4 psali že pokud by byl v zakladu multiplayer přídali by další body.Je to zajimavé ale na tom že H4 je dobrá něco je **01

Gortrek: Zkoušel někdo z vás age of wonders 3? Řekl bych že se jedná o pěknou konkurenci Heroes.Teď nově je na něj čeština včetně všech DLC díky Predatora kterou hru kompletně přeložil

sm.art: Heroes VII komplet za 6 EUR! odkaz» Staci pozriet na heureke...