Heroes 7
Heroes 6
Heroes 5
Heroes 4
Heroes 3
Heroes 2
Heroes 1
Dark Messiah
Fórum

Heroes Centrum - Česká centrála pro sérii HoMM

Heroes Centrum banner

Proroctví démona

Byl opět jeden z těch krásných dnů v Aladionu, a starý moudrý mág, a učitel magie Jata, posedával na lavičce před univerzitou. Po chvíli vstal, šel před univerzitu, natáhl ruku k věži kde byl zvon, a rozpohyboval ho. Naráz se otevřely mohutné dveře a desítky studentů vyšly z univerzity. Jata zakřičel:,,Glorine, pojď sem´´. Glorin, učitel bojové a obranné magie přistoupil ke starému Jatovi.

,,Cítíš, Glorine?´´

,,Ano Jato, démonická aura se sem blíží´´

Jata zapíchnul svou hůl do země a zní vytryskl velký paprsek duchovní energie. Všichni studenti utichli, a podívali se na Jatu.

,,Všichni studenti se ihned schovají do kobek´´

Na to se všichni studenti odebrali za univerzitu, kde je vchod do kobek. Kromě jednoho, který se schoval za mohutný sloup. Nedlouho poté se na obzoru objevil obrys. Když se objekt přiblížil, Jata a Glorin ihned poznali, že je to Kat, obáváný démon severní části království, který ale neškodí ale chrání severní část království, kdysi dávno totiž dostal duši kterou démoni postrádají takže dělá správné věci.,,Elliathe vylez zpoza toho sloupu, víme o tobě už od začátku, tělo možná schováš, ale duchovní auru ne´´řekl Glorin a na to Elliath vylezl.

Když Kat došel k Jatovi podíval se na něj a řekl:,, Ahoj, jsem zpět a mám pro vás zprávu´´, v tu chvíli poznali něco, co se nikdy stát nemělo, jeho démonská stránka se vrátila ale je jiná než před tím, je to jako duše, ale démonská a silnější.

,,Co chceš?´´ zeptal se Glorin.

,,Celé ty roky jsem sbíral démonskou sílu a teď už jsem dost silný´´ a na ta Katova slova se okolo něho zvedl velký proud démonické síly který pomalu zmizel a Kat natáhl ruku před sebe,Jata a Glorin se připravily do obranné pozice:,, Elliathe, zmizni´´ ale než to stihl doříct z Katovi paže vytryskl paprsek koncentrované démonické síly. Paprsek se rozptýlil, a zasáhl všechny tři, ale okolo Jaty a Glorina to pouze prošlo, pomocí jejich duchovnímu štítu, bohužel to ale zasáhlo Elliatha, kterého to odmrštilo 13 metrů daleko: ,,Néééé´´ zakřičel Glorin a vrhl se na Kata.

Vyslal paprsek duchovní energie ale kat ho zablokoval pomocí démonického štítu. Na to Jata začal říkat zaklínadlo: ,, Voda černá jako nejčernější slunce, ohni modrý jako nejmodřejší měsíc, krev tekoucí potokem, dej mi sílu, nech» já jí ničit budu, a hlupáky kteří přede mnou stojí smetu. Dračí paprsek!!!!´´ Na ty slova z Jatových rukou vyšlehl velký paprsek ohnivé energie. Kat rychle vztyčil démonický štít a paprsek do něj narazil, ale démonickým štítem tvořeným z energie paprsek prošel a vybouchl uvnitř. Když výbuch utichl a oslepující záře přestala zářit, Jata a Glorin viděli že tam Kat stále stojí. ,, Mám pro vás proroctví. Nadejde den kdy se pán vrátí, a vše temné povstane. Vyšle svou duši do démona a tělo své složí, nech» se celý svět zboří. Až temná hvězda zatemní slunce on probudí se.´´ řekne Kat a zavíří okolo sebe démonickou energií. V dlani se Katovi začne vytvářet ohnivá energie jakou udělal Jata ale silnější, natáhne ruku a energii vyšle směrem na Jatu.Jata stihl vztyčit duchovní štít, ale energie prorazila, vybouchla, a Glorin již pouze vidí jak Jata padá k zemi. ,,Néééééééééééé´´ zakřičí Glorin a začne říkat: ,, Sílo co z temnoty probouzí se, krev co ….´´ přeruší ho Jata na zemi s chraptivým a vysláblým hlasem ,, Ne, t to ne nesmíš, to pro proroctví, to on má tu duši, to pro proroctví, jo a temném pánovy Sairaagovi, on on je zdroj temné magie, nemůžeš jí na něj použít, akorát ho posílíš.´´ dořekl Jata a Glorin š»astný že Jata přežil přestal vyříkávat zaříkadlo. Jata pomalu vyčerpaný vstal a řekl ,, Jdi do pekel Sairaagu´´ vytáhl z pod róby amulet s krystalem, ten krystal byl krystal duší: ,, Duše co nebe neznáte, duše co peklo vídáte, duše který pouze smutek máte, já vás volám nech» sílu mám´´ Dořekl Jata a na to se mu zvedla duchovní energie, obrovsky se mu zvedla že šla vidět i když jí nevypouštěl. Natáhl ruku a vyslal paprsky směrem ke Katovi, Ale nebyly to ničivé paprsky, ne, byli to sběratelé duší, vešli Katovi do těla a i když se je pokusil vyhnat, sebrali mu duši a putovali s ní k Jatovi. Ale duše Sairaaga byla moc silná na to aby ji mohli sebrat sběratelé duší, a tak se sběratelé rozpadli pod její mocí a ulítla. Mezitím Kat spadnul k zemi a pronesl: ,, Omlouvám se´´. Na ty slova zemřel. ,,Elliath je mrtvý, to mu neprojde.´´ řekl Glorin naštvaně hledíc přitom na Jatu. Jata pouze zakýval hlavou. Jata pomocí energie rozpohyboval zvon na znamení, že je vše v pořádku a že studenti mohou vylézt. Jata a Glorin šli do Akademie, a řekli studentům, že odchází. Vzali si sebou všechny své věci, a vyrazili. Vyrazili na cestu, aniž by věděli kam mají namířeno. Ale věděli jedno, Sairaag nesmí přežít.

 

Pokračování v Duše démona

 

Autor: Glorin

 

  Komentáře
Jméno:

 

Text:

 

Ochrana proti spamu:
Napište číslici osm:
 

- 20.06.2011 | 11:47

pekny moc se mi libi napad s dusi v demonovi ktera ho meni na "hodneho" jen tak dal :-)

Czernovski - 29.05.2007 | 09:24

Chyby jsou přece od toho, aby se opravovaly...to je jejich úděl ;))

sW - 31.03.2007 | 15:43

:-)))))) jen tak dál, brachu! :-))))))

- 26.02.2007 | 16:01

nuda

Glorin - 19.08.2006 | 12:04

no možná že i do popozejtří :D

Jetro - 19.08.2006 | 11:44

Linej nejsem, ale nesel mi net... a chyby jsem rozhodne neopravil vsechny, to bych tady byl do zitra :-)

Glorin - 19.08.2006 | 10:29

Jinak sem napsal už pokračování ale Jetro byl línej ho tam dát.

Glorin - 18.08.2006 | 20:23

Nebýt spoustu pravopisných chyb, a to je po mně ještě Jetro opravoal :D Tak by to bylo lepší

- 18.08.2006 | 16:36

Lopik - 18.08.2006 | 15:16

Ale jo, celkem dobré. :)

 
Copyright © 2005 - 2024 Heroes Centrum