Heroes 7
Heroes 6
Heroes 5
Heroes 4
Heroes 3
Heroes 2
Heroes 1
Dark Messiah
Fórum

Heroes Centrum - Česká centrála pro sérii HoMM

Heroes Centrum banner
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
af62194ee4cdf3d5cb… » 07.05. 15:27
Generic Retinaaa n… » 07.05. 08:05
Generic Retinaaa n… » 07.05. 08:04
Generic Retinaaa n… » 07.05. 08:04
Generic Retinaaa n… » 07.05. 08:03
  Martin spouští se a spuští a ve… »
Vychází Might & Magic Heroes VII
Ahoj,nejde napasovat 3 do mob… »
Vychází Might & Magic Heroes VII
Lord Graa @Chaotyk: naprosto be… »
Vychází Might & Magic Heroes VII
Chaotyk Funguje na windows 10 ?… »
Vychází Might & Magic Heroes VII

Turnaj v Heroes 4 na obzoru!

19. Května 2014 | 14:18 | Autor: Jata | Komentáře: 4

Nepustil-li vás ještě čtvrtý díl Heroes nebo si jenom chcete na tento často rozporuplně přijatý díl série HoMM zavzpomínat? Máte šanci na prvním turnaji v rámci české ligy Heroes of Might and Magic IV. Niven totiž v sobotu oznámil, že v blízké době odstartuje turnaje s názvem The Dragon Blaze.

 

Všechny potřebné informace najdete na stránce ligy, kde se můžete do turnaje přihlásit třeba skrze diskuzi či pomocí kontaktů na Nivena.

 


  Komentáře
Jméno:

 

Text:

 

Ochrana proti spamu:

Hlavní město ČR:
 

vuva - 06.06.2014 | 19:17

No jako mohli oddelit smrt a peklo, ale zas nadruhou stranu by jim to rozsypalo mezihradove vztahy, ikdyz jiste ne tak ze by to neslo, proste by to bylo jinak no.
Co se jednotek tyce, tak jsem rad, ze se tam jednotky nevylepsovali, ale volilo se mezi alternativama, uz tam se delala strategie... Strelecky jednotky (ktery jsou ale vetsinou pomaly na hraci mape) nebo na blizkost. Moznost chodit jen s hrdinou nebo s vice hrdinama v armade...obrovsky mnozstvi kouzel... proste dle meho je to dil nejlepsi.
Naprosto souhlasim s Nivenem.
Naprosto nejhorsim dilem je sestka. Uvedu jeden priklad, kvuli kteremu jsem to rychle odinstaloval. Na mnou objevenou cast mapy mi vbehli dva nepratelsti hrdinove, jeden napravo, druhej nalevo a ja uprostred primo u hradu. Vzdalenost obou bylo tak 3-4 dny od hradu. Pri tomhle rozestaveni doslo k "zacyklovani". Oba nepratele se pohybovali PRESNE stejne jako ja (mysleno doleva a doprava). Odehral jsem tak asi dva tydny (ve hre samozrejme) a pak to nas.anej smazal. Na takovou umelku nemam nervy.
Ale taky se mi tam nelibej zmeny hradu, oblasti, snizeny pocet surovin, divny jednotky (zkousel jsem lidi, smrt a takovy ty nagy)...
Z meho pohledu by bylo nejlepe, kdyby udelali poradnej pribeh a na ten napasovali hratelnost a moznosti ctyrek a grafiku petek (nebo lepsi). To bych pak mlaskal blahem:-D

JohnnyK - 06.06.2014 | 01:59

Jo v celku souhlasím až na to zpracování jednotek navíc spojení pekla s necropolí jim nikdy neodpustím :-D

Niven - 24.05.2014 | 08:44

Nejvíc podle mého čtvrtému dílu ublížuje srovnávání s třetím dílem. Zvyk! Najednou vyšlo něco jiného, jiný styl, jiné boje a úplně jiná pravidla hry. New World Compuning vytvářeli skvělé díly vždycky. Rychlý multiplayer, čtvrtý díl je bez bugů, neuvěřitelné možnosti taktiky, které se ještě zdvojnásobili. ®ádná hra v tomto dílu nelze zahrát stejně. V h3 když už hrajete na určité úrovni, tak už jde hodně o štěstí na možnosti mapy, zde je to jinak. Není dáno kolik hrdinů budete mít, kolik jednotek pošlete sbírat suroviny a žádný souboj nelze hrát na 100% stejně. Hrdinové mají opravdu spoustu možností a ve hře je nejvíc volnosti. Grafika sice není 100%centní, ale dá se na ní zvyknout. Rozhodně s třetím dílem dodnes nepřekonatelné.

vuva - 21.05.2014 | 17:53

Super, podle meho nazoru zdaleka NEJLEPSI dil cele serie HoMaM. Hral jsem 3,4,5 i 6. Posledni jmenovany dil jsem po si 2 hodinach odinstaloval... silenej paskvil podle me... Jediny minus ctyrek je horsi grafika, ale to je pochopitelny s tim jak je to starej kousek... Ale ty herni moznosti... Zadnej novejsi dil ctyrkam v tomhle smeru nesaha ani po kotniky.

 
Copyright © 2005 - 2021 Heroes Centrum