Heroes 7
Heroes 6
Heroes 5
Heroes 4
Heroes 3
Heroes 2
Heroes 1
Dark Messiah
Fórum

Heroes Centrum - Česká centrála pro sérii HoMM

Heroes Centrum banner
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
af62194ee4cdf3d5cb… » 07.05. 15:27
Generic Retinaaa n… » 07.05. 08:05
Generic Retinaaa n… » 07.05. 08:04
Generic Retinaaa n… » 07.05. 08:04
Generic Retinaaa n… » 07.05. 08:03
  Martin spouští se a spuští a ve… »
Vychází Might & Magic Heroes VII
Ahoj,nejde napasovat 3 do mob… »
Vychází Might & Magic Heroes VII
Lord Graa @Chaotyk: naprosto be… »
Vychází Might & Magic Heroes VII
Chaotyk Funguje na windows 10 ?… »
Vychází Might & Magic Heroes VII

Dobré a špatné novinky

07. Února 2013 | 19:40 | Autor: DaveJame | Komentáře: 12

Dnešní novinka bude obsahovat několik informací o chystaném datadisku, to v jakém je stavu a v jakém stavu jsou naše stránky. Tak doufám, že vám přineseme spoustu dobrých informací.

 

Datadisk Heroes VI: Vzpomínky na zlo odložen!!

Hned první zpráva je bohužel nepříjemná. Po dlouhém týdnu spekulací, kdy nejrůznější prodejci začali informovat o posunutí data vydání chystaného datadisku, jsme se konečně dočkali oficiálního vyjádření od Ubisoftu. Heroes VI: Vzpomínky na zlo jsou k (ne)překvapení odloženy, a to hned o dva měsíce. Místo, abychom se temných elfů, jejich armád a nového příběhu dočkali už koncem tohoto měsíce, budeme si muset počkat až do dob kvetoucích třešní. Novým oficiálním datem se stal 2. květen. Stále je však spousta nejasností o tom, jakou podobu bude tento datadisk mít. Zda se dočkáme fyzické kopie, nebo bude hra distribuována pouze v podobě klíčů pro stažení. Více o tomto tématu se vám pokusíme zjistit co nejdříve.

 

Novinky z datadisku

To, že si na datadisk budeme muset počkat dalších pár měsíců, neznamená, že ustal příval nových informací. I když je nutno říct, že značně zpomalil.

Z minulých týdnů bychom určitě neměli opomenout městskou obrazovku temných elfů. Přeci jen, pár desítek minut v ní určitě strávíme.

 

Další na řadě je pak několik nových fotek ze hry. Povětšinou jsou to scenérie z tažení a prozatím je najdete na našich fórech. Najdou se mezi nimi však i opravdu krásné a zajímavé věci.

První ze zajímavostí je Stínový panter. Nová základní neutrální jednotka. Zatím k němu není nic moc známého, ale snad se nám brzy představí v celé své kráse.

Druhou zajímavostí je jednoznačně katapult temných elfů. No řekněte, není to nádherná bestie? Skoro je až člověku líto, že to není normální jednotka.

 

Objevilo se taky pár informací o druhém tažení, které má být součástí datadisku. Jeho hlavní hrdinou bude nekromant Vein, který se vydá po stopách proradného Řádu prázdnoty. Vein by mohl být známý hráčům karetní hry Duel of Champions, kde se objevuje jako jedna z postav.

 

Problém s grafickými kartami Nvidia

Mnoho hráčů se setkává s problémem, kdy jim hra náhodně padá, zejména pak v městských obrazovkách a pevnostech. Často z tohoto problému byli viněni tvůrci, ale čas opravdu ukázal, že Heroes není jediná hra, která na tento problém trpí a skutečný problém je v ovladačích karet Nvidia.

V současnosti však existuje jediné spolehlivé řešení, a to je používat starší ovladače. Hra pak funguje normálně, pouze však pokud se jedná o ovladače starší jak ovladače 301.42.

 

Aktualizace Heroes Centra

Pravidelní návštěvníci si toho možná už všimli, obsah Heroes Centra konečně začíná být aktuální. Ano, víme, je to se značným zpožděním, ale postupně na stránkách najdete vše, co budete potřebovat. Heroes Centrum nikdy nebyla stránka, kde bychom vám dávali podrobné a přesné návody, ale zakládáme si na tom, že vám poskytujeme přesné a pochopitelné informace ze hry, ke kterým máte snadný a rychlý přístup.

Již nyní se v patřičné sekci můžete podívat na kompletně zpracované Artefakty. Momentálně se pracuje na schopnostech a nezapomeneme ani na samotné jednotky. 

  Komentáře
Jméno:

 

Text:

 

Ochrana proti spamu:

Hlavní město ČR:
 

tomson - 20.02.2013 | 23:13

Podle toho obrázku je katapult je přece za tím drakem ne?

sirnider - 19.02.2013 | 15:31

heroes 6 je na nic to bych radči hrál 3 jinak pětka forever best

- 15.02.2013 | 17:19

furt je to drak = stelestnenie dracich bohov , takze ne zadny by nemohol byt zotroceny ako katapult . Takze je dalsie prznenie zavedenho lore aby mohol byt cool katapult

Planetswalker - 15.02.2013 | 14:50

Stelesneni Malassy jsou stinovi a cerni draci, katapult je cerveny drak, v Ashanu to je uplne jiny druh. V TotE byli jako alt upgrd. a to az o tech 400 lezt pozdeji, takze klidne mohli tenkrat byt zotroceni.

snory - 15.02.2013 | 14:03

Ako ten katapult vyzorovo fajn, logicky z pohladu filozofie H6 a delfov je to pekna hovadina. Asi tazko by si priviazali draka ako obycajneho cokla na retaz , ked ich beru ako stelestnenie mallassy a su uctievany.

Airen - 14.02.2013 | 21:54

ten katapult mi nejde rozbrazit :/

Dave_Jame - 12.02.2013 | 14:24

Katapult u skřetů je sice taky kyklop, stejně jako jejich šampión ale jedná se o úplně jiný model, který se kyklopovi, jako jednotce moc nepodobá (Jen aby bylo poznat že jsou to ty samé jednotky). Stejně tak tomu bude vypadat i u Temných elfů (zřejmě tedy) Draci budou jak šampióni tak katapult, ale vzhledově se od sebe budou hodně lišit..

Baston - 12.02.2013 | 09:25

A nie je ten drak ako katapult Orcov, to je tiež len pripútaný kyklop, tak toto bude nevylepší drak s rovnakým modelom ako champion unit ?

Draad - 08.02.2013 | 17:58

Bude sa tu aktualizovať aj magia a rysi dynastie???? a chcem sa este opitať že či s novym datadiskom pridaju aj niaku magiu, myslim to tak že k napr. magie zeme pridaju niake deštruktívne kúzla a atï.... ???

Lucas Gryf - 08.02.2013 | 16:21

Draka přebarví, katapult nový model. Hey, where are you, logic?

Rinho - 08.02.2013 | 14:29

ten katapult je naprosto famozní nechapu ze jednotku draka dojebou a pak predvedou neco tak peknyho jako katapult

Pavlos - 07.02.2013 | 22:11

Obrazky jsou super,katapult je skoda,ze neni normalni jednotka,ale zame bych ho ladil jeste vic do cernofialova,neukamenujte me,jen muj nazor. Ale jeste byste mohli doplnit popis k Faceless,kterej chybi. Jako neni novinka,cekal sem zpozdeni,tak doufam,ze to bude to cekani stat zato. Doufam,ze bude vic neutralnich jednotek.

 
Copyright © 2005 - 2021 Heroes Centrum