Heroes 7
Heroes 6
Heroes 5
Heroes 4
Heroes 3
Heroes 2
Heroes 1
Dark Messiah
Fórum

Heroes Centrum - Česká centrála pro sérii HoMM

Heroes Centrum banner
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
af62194ee4cdf3d5cb… » 07.05. 15:27
Generic Retinaaa n… » 07.05. 08:05
Generic Retinaaa n… » 07.05. 08:04
Generic Retinaaa n… » 07.05. 08:04
Generic Retinaaa n… » 07.05. 08:03
  Martin spouští se a spuští a ve… »
Vychází Might & Magic Heroes VII
Ahoj,nejde napasovat 3 do mob… »
Vychází Might & Magic Heroes VII
Lord Graa @Chaotyk: naprosto be… »
Vychází Might & Magic Heroes VII
Chaotyk Funguje na windows 10 ?… »
Vychází Might & Magic Heroes VII

Dlouhozpravodaj o HVI-SoD

16. Ledna 2013 | 18:30 | Autor: DaveJame | Komentáře: 13

Dnes toho pro vás naši drazí čtenáři máme opravdu hodně. S blížícím se datem vydání Shades of Darkness se zvyšuje i četnost novinek s ním spojených. V České republice ponese datadisk překvapivě originální jméno „Vzpomínky na zlo“. Obrázek o tom, zda datadisk bude, nebo nebude stát za to, si můžete udělat sami. Stačí se začíst do dnešní novinky

 

Novinka č. 1: Kompletní sestava temných elfů

Na základě několika přímých a nepřímých indícií vám můžeme představit konečnou sestavu temných elfů a jejich armády. Tentokrát v ní však nenajdete tolik humanoidů a celkově se víc podobá sestavě z Heroes III.

 

Řadové/základní jednotky:

Panna (alias ženský zástupce temných elfů)

Vrah (alias mužský zástupce temných elfů)

Slídič (Alias očičko)


Elitní jednotky:

Minotaur

Mantikora

Zrůda bez tváře (ať se držíme oficiálního názvu)

 

Šampión:

Černý drak

 

Otázkou pak pro mnohé zůstává co je tohle.

Toto mí drazí čtenáři je jezdecké zvíře temných elfů. Na tomhle se nám Raelag a jeho druhové budou prohánět po mapě. Nutno dodat, že zatím to nemá jméno, ale nečekejte nic originálního, jelikož se o něm rozhoduje v FB anketě.

 

Novinka č. 2: Příběh datadisku

Už nějakou dobu je známo, že datadisk bude obsahovat dvě tažení. Jedno za temné elfy, druhé za nekromanty. Příběh by se částečně měl odvíjet od druhého DLC (Tanec smrti).

 

Náznaky celého příběhu můžete už nyní najít v následujícím videu.

 

 

Novinka č. 3: Otázky z fóra Heroes Community

Před nedávnem se na mezinárodním fóru Heroescommunity.com objevila výzva jednoho ze zasvěcených, aby mu ostatní uživatelé pomohli vytvořit další sadu otázek a odpovědí. Výjimečně se u nás nedočkáte celého překladu, ale neodpustili bychom si vás neseznámit alespoň s některými důležitými body. Většina z nich však mnohé hráče nepotěší.

 

Z odpovědí pracovníků Ubisoftu tedy vyplívá:

- Velké změny do herního systému (předělání systému schopností, generátor náhodných map nebo nově vytvořený editor map) NEJSOU z důvodu stavu herního kódu a finanční náročnosti možné.

- O jakékoliv podobě betatestu se u Shades of Darkness neuvažuje.

- Shades of Darkness je prozatím poslední plánované rozšíření Heroes VI.

- Hráč bude mít v datadisku plný přístup ke své dynastii (Zbraně, Mazlíčci, Rysy, Hrdinové, Body…).

 

Ve zbylých otázkách se například dozvíte více informací o tom, k jaké magii má který národ nejblíže, nebo nejdál, jak je to s Raelagem a jeho sourozenci, nebo o hudebnících, kteří pracovali na sérii Might and Magic. Kdo má tedy alespoň částečnou znalost angličtiny, má na pár minut co číst.

 

Novinka č. 4: Předobjednávka

Od včerejšího večera máte také možnost si Shades of Darkenss předobjednat, a to jak přímo u Ubisoftu, tak v českých obchodech.

 

V České republice se zatím cena datadisku pohybuje kolem 550 Kč. Odkaz na prodejce můžete najít v našem pravém sloupku, stačí kliknout na obrázek SoD nebo si hru koupit přímo u českého distributora na Playman.cz.

 

V Ubi-shopu si pak hru můžete koupit v přepočtu za cca 750 korun (30 €). Rozdíl mezi oběma vydáními je v bonusovém obsahu. U-shop edice obsahuje navíc 4 zbraně dynastie (3 z nich budou stálým hráčům již známé) a jednoho hrdinu, legendárního zakladatele Pavoučího kultu přezdívaného Anděl smrti, Velkého archóna Belketha.

 


 

Novinka č. 5: Fotky ze hry

A ti, kteří by rádi věděli jak to bude vypadat, až se to vše dá dohromady, se mohou podívat do naší sekce screenshoty v galerii Shades of Darkness (levý sloupec), kde najdete několik prvních fotografii přímo ze hry.

  Komentáře
Jméno:

 

Text:

 

Ochrana proti spamu:

Hlavní město ČR:
 

Thelvyn - 12.02.2013 | 08:21

®ádnej betatest? Hahahaha tak to si radši počkám tak půl roku, snad mezi tim vyjde aspoò jeden patch na odstraněnínejhorších bugů :D.

Roberto - 19.01.2013 | 15:36

to Osiris: Znamená to že ak sa tento datadisk nebude predávať nad očakávania dobre, tak sa už žiadneho datadisku ani príbehového DLC nemusíme dočkať. Ak aj niečo bude, tak na tom ešte nikto nepracuje čiže tak či onak môžme čakať po tomto datáči dlhšie obdobie ticha.

Osiris - 19.01.2013 | 14:56

Možem sa spítat? To co je tam napísané, že tvorcovia už neplánujú ïalšie rozšírenie sa myslí tak že už nebude ïalší datadisk (ale napr. DLC ešte môže byť pridané) alebo že sa uš nič iné neplánuje po tomto datadisku???? Dufam že to neni pravda a bude ten príbeh pokračovať napríklad vo vojne temných elfov s elfmi alebo vpád temných elfov na územie trpaslíkov či nekromancery versus magovia.

Malcolm - 17.01.2013 | 19:44

SoD ještě není na světe vy už chcete další, to chce čas, ale myslím si že příjdou spíš DCLko, pač to je v dnešní době moderní než dělat datadisly, ale je to jenom můj názor :)

Rinho - 17.01.2013 | 18:36

tak hlavně všichni koupit aby byl další datadisk

Dave_Jame - 17.01.2013 | 18:17

Pokud víš čím si ta hra musela projít, tak to pochopíš, pokud nevíš. Nemá to pak ani moc smysl vysvětlovat :-). Ano toto mělo být už dávno ale okolnosti jsou neobvyklé...

Rada - 17.01.2013 | 15:20

Tak vypadá to sice moc pěkně, ale za cca rok vyplodit jen jednu rasu plus nějaké drobné novinky mi nepřijde jako zrovna dvakrát velká záležitost :(

Dave_Jame - 17.01.2013 | 14:51

Pokud ji záměrně neukazují tak to nevíme ani mi. Ale na 95% je tam jen jedna rasa.

Rada - 17.01.2013 | 14:43

Chápu to správně, že v novém datadisku bude jen jedna nová rasa a to temní elfové? Nebo tam bude ještě jedna, kterou tvůrci záměrně neukazují?

Roberto - 17.01.2013 | 06:58

Datadisky k H5 mali tri a štyri kampane. Teraz dve.

Wayshan - 16.01.2013 | 23:05

Dokonalý zprznění krvavých fúrií. Facepalm. Jinak ten datadisk vypadá slušně, ale teda základem HoMaMů vždycky byl map editor. U mě samotného pramenilo víc jak 50% zábavy právě z map editorování... Alespoò ten generátor map by fakt udělat mohli...

Pavlos - 16.01.2013 | 18:41

Ale pokud se bodivam na screeny tak to mi oku lahodi a z tech sem nadsenej,cerna a ta fialova se tam luxusne hodi. Ale ze screenu to oko je vtipne. Ale co me mrzi,ze neni zatim dalsi vydani datadisku napriklad academy,no vo uz

Pavlos - 16.01.2013 | 18:40

ta zruda je naprosto dokonala,nektere jednotky me vubec nenadchly jako je drak,manticora a nejak kun ci co to je se sedlem,ale ac to neni jednotka tak to preziju. Omlouvam se,ale carodejka mi tam chybi no.

 
Copyright © 2005 - 2021 Heroes Centrum