Heroes 7
Heroes 6
Heroes 5
Heroes 4
Heroes 3
Heroes 2
Heroes 1
Dark Messiah
Fórum

Heroes Centrum - Česká centrála pro sérii HoMM

Heroes Centrum banner
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
Problém s moderni… » 09.08. 12:27
Problém s moderni… » 19.06. 19:02
Heroes on-line » 21.05. 22:33
Ukládání hry » 21.04. 06:26
Ukládání hry » 20.04. 21:24
  john hoffman spreadsheets are a… »
Český manuál 3.0
Martin spouští se a spuští a ve… »
Vychází Might & Magic Heroes VII
Ahoj,nejde napasovat 3 do mob… »
Vychází Might & Magic Heroes VII
Lord Graa @Chaotyk: naprosto be… »
Vychází Might & Magic Heroes VII

Zkouška Ohněm a Patch 2.0 již nyní k dostání

05. Srpna 2016 | 23:42 | Autor: DaveJame | Komentáře: 13

Od včerejška je k dostání zatím jediný datadisk pro Heroes VII - Zkouška ohněm.
Středobodem rozšíření je nový hratelný národ "Pevnost", který hráčům dovolí získat kontrolu nad armádami trpaslíků a jejich spojenců. 

 

 

"Děj datadisku se odehrává 5 let po událostech základní hry. Když se čerstvě korunovaný císař Ivan dozvídá, že trpasličí pluky opět ohrožují jeho državy, je připraven jít do války, aby ochránil svůj lid. Zároveň si však uvědomuje, že další globální konflikt by mohl přinést jeho říši zkázu. Ve snaze zabránit tomu nejhoršímu, přichází na Ivanův dvůr Vilma, vůdkyně Sudgardských trpaslíků, aby zaujala pozici jeho rádce. Její příběh přináší špetku světla do nejtemnějšího období trpasličí historie a odhalí klíč k záchraně obou národů."

 

Datadisk slibuje až 30 hodin nových herních zážitků. Dvě samostatná nová tažení, celkem šest nových map, nové neutrální jednotky, artefakty a úspěchy. Mimo jiné také tematický scénář, jehož hrdinou je poslední inkarnace jednoho z klasických hrdinů série, barbara mágského původu, Yoga.

 

Obsah datadisku je do hry implementován pomocí Patche 2.0, který mimo jiné přináší dlouho očekávané prvky jako "Generátor náhodných map" a redesign celého Systému schopností.

  Komentáře
Jméno:

 

Text:

 

Ochrana proti spamu:

Hlavní město ČR:
 

marek - 12.04.2017 | 11:47

jak mam jmenovat guvernerku mesta bridegstone v první kampani za azyl dik

Wayshan - 24.10.2016 | 01:23

Ok, včera dneska jsem narazil na projekt Wryn Pendragon: Umbramancer a trochu jsem změnil názor. Takhle jsem nečuměl od doby, kdy vyšla Cove v Horn of the Abyss... LordGraa, Niven, Antalyan - pokračujte pánové, vypadá to, že mě nakonec možná i donutíte ty sedmičky dohrát a dokoupit si datáč :D

Niven - 18.08.2016 | 13:57

I přes to komunita dostala co si odhlasovala, že pak kvůli času dělali opravné patche je v dnešní době standart. Jsem drobet zklamaný že přišel jen jeden datadisk, ale snad nám Ubi zase něco stvoří.

Antalyan - 17.08.2016 | 14:20

@niven
Na hru je potřeba buï dostatečně velký tým nebo aspoò víc času. Bohužel, Limbic neměl ani jedno. Ale kritika komunity je vážně trochu moc.

niven - 15.08.2016 | 21:04

Dodávám také, že by to chtělo narazit navývojáře jako byl Nival. Black Hole a Limbic jsou malé týmy a nevychází to podle plánů.

niven - 14.08.2016 | 09:37

Myslím si, že komunita hry se sem kolikrát dostala až do přehnaných kritik. Např. na heroes community má 7 díl už 1518 stránek hlavního tématu a spoustu dalších. To se nepodařilo ani pátému dílu. Navíc možnost modování, herního systému se hra později ukáže jako hodně úspěšná podle mého.
Ani 3DO nebyly dokonalí. Vydřidužsví Heroes Chronicles např. a podivná půl 3D grafika Heroes IV, která vadí hodně hráčům do dnes. I když systém mi přišel nejbližší. Ubi za ty roky ušli pořádný kus cesty se sérií a doufám v další produkty z této úžasné série.

Morbid - 13.08.2016 | 08:26

Zrejme kúpim,ale až to bude za pár stoviek,zberateµku HVIII som tiež kúpil vo výpredaji,počkám na riadne opatchofanie,fan data disk a zahrám.

Wayshan - 11.08.2016 | 23:04

@Dave_Jame Uznávám, kruté to je, hra má své nezpochybnitelné kvality. Tohle přirovnání spíš poukazovalo na přepírání obsahu z šestek (hudba, modely jednotek, ikony), což dobře ilustruje kvalitu práce. S druhým odstavcem souhlasím do písmene.

Kdyby za to chtěli pět euro, dobrá. Kdyby chtěli deset, člověk, který má hru rád, to se skřípěním zubů zaplatí. Možná i patnáct. Ne třicet.

@filozof Tak za prvé se zkus vyvarovat těch argumentačních faulů, nemůžeš tušit co vím a co ne. Přiznávám, že to očekávání bylo asi lehce naivní, jenže z toho, co jsem sledoval, nebylo jasné, čím tvůrci myslí to DLC. Říkali, že vyjdou bezplatná DLC. Taky říkali, že nevyjde DLC bez nové frakce. Pak to přehodnotili. Když si pročteš pár cizojazyčných fór, zjistíš, že lidí, co měli stejnou představu jako já je víc.

Má úvaha byla, že nasadili prvotní cenu tak vysoko, protože nestíhali datum vydání, ale nechtějí hráče ochudit o obsah a tak zbývající frakce dodají později. Trial by Fire nejspíš stojí taky tolik, protože je stand-alone DLC a tudíž umožòuje vyhnout se koupi základní hry.

Kdyby byla cena poloviční, tak by to IMHO díky generátoru a reworku skillů stálo za to.

filozof - 11.08.2016 | 19:27

Tak to jsi pochopil špatně, ty "DLC zdarma" byly kampaně ztracených příběhů + neutrální jednotky. Taky nejsem se sedmičkami spokojený, ale nebudu tady nadávat kvůli věcem o kterých nic nevím. Myslet si že bude firma vyvíjet datadisk s novou rasou zdarma když byly vždycky za peníze je trochu blbost, nemyslíš?

Dave_Jame - 11.08.2016 | 14:56

Wow.. Označit sedmičky za nepovedený remake šestek je dle mě hodně kruté...
Už jen pro to že i přes všechny své chyby.. a faktu že jsem za život odehrál mnohem víc šestek než sedmiček. Považuji sedmičky za lepší díl:
Ale co já můžu mluvit. Sedmičky byly zatracené už při vývoji.. zatratila si je komunita sama.. Možná zaslouženě...

Ubisoft fak sérii Heroes neumí. Jejich nejlepší díl byl ten, jde se nejméně míchali (pětky), ale vedlejší projekty se nachází v oblastech od slušné, po velice dobré (MaM X se dal, Dark messiah je dodnes vzpomínaný, a CoH byla jedna z nejlepších her své platformy a doby.

Zábava je. že za těch 30€ dostanete jen hratelnou rasu, dvě tažení a pár map. Stejně jako u H6, cokoliv co se přidalo do obecného náhodného banku (Neutrálové, jednotky, artefakty) se vám ve hrách bude objevovat stále znova.

@Antalyan - 11.08.2016 | 13:19

Asi jsme si pod DLC představovali něco jiného. Alespoò já to tedy ze zpráv vývojářů pochopil tak, že peklo a trpaslíci dorazí později, zdarma, což by pro mě alespoò ospravedlnilo tu cenu, kterou za ten nepovedený remake šestek chtěli.

Označení poměru ceny a obsahu za "poměrně nevyvážený" je tak trochu k smíchu, když si vzpomenu na Tribes of the East, které stály míò a přinášely vedle nové frakce, map a kampaní přes 40 nových jednotek.

Takhle, já přeji universu Might & Magic to nejlepší, vyrůstal jsem s ním. Jen mě mrzí, jak to Ubisoft vede. A teï se nebavím o obsahu a gameplayi, ale např. o přístupu k hráčům, datu vydání, bugům a cenové politice.

IMHO raději budu, když nebudou vycházet další Heroes of Might and Magic (ne, nový označení ze zásady nepoužívám), než aby vycházely nedodělané a zprzněné. Tahle série už utrpěla dost škod.

Antalyan - 11.08.2016 | 12:11

@Wayshan
Dvě DLC zdarma už byla, tohle je samostatný datadisk.

Poměr ceny a obsahu je poměrně nevyvážený, ale vzhledem k tomu, ¿e jde o nejspíš poslední datadisk, tak jsem rád aspoò za to.

Myslím, ¿e celý vývoj sedmičky se Ubisoftu poměrně nevyplatil, ale nevím, proč by to měla být výhoda, protože to povede akorát k tomu, že celý Might & Magic svět přestanou podporovat úplně.

Wayshan - 11.08.2016 | 12:02

Neříkali, že všechna DLC budou zdarma? Jaktože tohle stojí 30 euro?

Doufám, že do něj aspoò dali další zvuky a jednotky z šestek, aspoò něco by tam za to stálo -.-

Fakt doufám, že se to Ubisoftu těžce nevyplatí.

 
Copyright © 2005 - 2021 Heroes Centrum