Heroes 7
Heroes 6
Heroes 5
Heroes 4
Heroes 3
Heroes 2
Heroes 1
Dark Messiah
Fórum

Heroes Centrum - Česká centrála pro sérii HoMM

Heroes Centrum banner
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
If erectile dysfu … » 16.04. 21:14
af62194ee4cdf3d5cb… » 16.04. 15:51
af62194ee4cdf3d5cb… » 16.04. 11:00
af62194ee4cdf3d5cb… » 16.04. 10:34
af62194ee4cdf3d5cb… » 16.04. 08:48
  Martin spouští se a spuští a ve… »
Vychází Might & Magic Heroes VII
Ahoj,nejde napasovat 3 do mob… »
Vychází Might & Magic Heroes VII
Lord Graa @Chaotyk: naprosto be… »
Vychází Might & Magic Heroes VII
Chaotyk Funguje na windows 10 ?… »
Vychází Might & Magic Heroes VII

Vysvětlení některých schopností Kobky

09. Června 2007 | 22:29 | Autor: Jata | Komentáře: 0

Invisibility (Neviditelnost) - aktivovaná schopnost. Při aktivaci se jednotka stane pro nepřítele kompletně neviditelná, dokud nezaútočí nebo se nezastaví políčko vedle nepřátelské jednotky. Skupina napadená neviditelnou skupinkou nemůže odplácet. Neviditelná jednotka nemůže být cílem jakéhokoliv efektu, závisejícího na cíli, ani na ní neplatí hromadná kouzla (ale kouzla s účinkem na oblast ano). Na neviditelnou jednotku může být také použita Ohnivá past. Přivolávací kouzla a účinky mohou být seslány na políčko, kde se nachází neviditelná jednotka, ale přivolaná stvoření se objeví na náhodném políčku vedle ní. Trasa pohybu jednotky může směřovat skrze políčko, na kterém je neviditelná jednotka (např. její umístění nemůže být odhaleno znemožněním průchodu skrze políčko). Jakmile je pohyb vykonán a neviditelná jednotka blokuje cestu a není žádná jiná možnost, pohybující se jednotka se zastaví těsně před ní a provede útok z blízka. Pro hráče/AI, který ji vlastní se neviditelná jednotka objeví na obrazovce jako poloprůhledná. Schopnost funguje pouze jednou za boj. Délka neviditelnosti je 3 kola.

 

Ride-by-Attack - pasivní schopnost. Pokud při pohybu k cíli svému útoku nájezdník půjde velmi blízko jakýmkoliv nepřátelským stvořením, způsobí na nich škody rovné 1/4 svých normálních škod a pak pokračuje ve svém pohybu/manévru bez jakékoliv odplaty.

 

Acid Blood (Jedovatá krev) - pokaždé když je hydra napadena, vyšplíchne ven trochu kyseliny pokrývající čtyři políčka ve směru útoku. Škody kyseliny jsou fyzické (počítá se s útokem hydry a obranou cíle) a rovné 1/4 normálních škod útoku hydry.

 

Incinerate (Zpopelnění) - drak se může vznést a zaútočit na cíl speciálním silným ohnivým dechem. Schopnost může být použita pouze na cíl, který je poblíž draka. Způsobené škody jsou o 50 % větší a drak neutrpí žádné odplaty od cíle.

 

Zdroj: oficiální fórum

  Komentáře
Jméno:

 

Text:

 

Ochrana proti spamu:

Hlavní město ČR:
 

Zatím nebly vloženy žádné komentáře.

 
Copyright © 2005 - 2021 Heroes Centrum