Heroes Centrum - Česká centrála pro sérii HoMM
|
||||||||||||||||
Ghost of the Past - další novinky04. Dubna 2007 | 10:50 | Autor: Jetro | Komentáře: 3
Autoři tohoto chystaného módu pro H5 evidentně nezahálejí a tak tu pro vás máme další čerstvé novinky. Chystaný hrad ponese název Sanctrum a bude ve hře místo Heaven. Půjde prakticky o hratelnou rasu odpadlíků, což se také odráží na jménech jednotek:
Potěšující zpráva nakonec: alfatest se chystá už na konec tohoto týdne.
Zdroj: fórum autorů bethrezen - 10.04.2007 | 18:33 jo proc nemohou dat azyl aj zlej azyl bolo by to supr Blindwolf - 04.04.2007 | 14:34 To ano, akorát je škoda, že tento hrad bude místo hradu Azylu :( Teda alespoò podle infa. Tak tohle tedy vypadá hodně dobře. |
||||||||||||||||
Copyright © 2005 - 2026 Heroes Centrum |
||||||||||||||||