Heroes 7
Heroes 6
Heroes 5
Heroes 4
Heroes 3
Heroes 2
Heroes 1
Dark Messiah
Fórum

Heroes Centrum - Česká centrála pro sérii HoMM

Heroes Centrum banner
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
  Jan Flaska  »
Zahrajte si Heroes 3 na Androidu
john hoffman spreadsheets are a… »
Český manuál 3.0
Martin spouští se a spuští a ve… »
Vychází Might & Magic Heroes VII
Ahoj,nejde napasovat 3 do mob… »
Vychází Might & Magic Heroes VII

Sraz komunity se blíží...

4. Prosince 2006 | 12:40 | Autor: Jetro | Komentáře: 3

Upozorňuji, že již tento víkend se koná sraz komunity kolem série HoMM. Nějaká volná místa ješte jsou, takže neváhejte a určitě přijeďte (bližší info včetně kontaktů na "pořadatele" a obrázků z místa srazu v dřívějších novinkách). Pokud ještě váháte, pak by vás možná mohlo přesvědčit konání miniturnájků, které se budou hrát na srazu - a to o ceny věnované firmou CD Projekt. Pokud chcete vědět konkrétně, co za ceny bude možno vyhrát, tak vězte, že jde o v minulosti již dříve zmiňovaná, a normálně nesehnatelná, trička s motivem H5.

 

UPDATE: vystrachal jsem doma i frisbee (samozrejme patricne spjate se hrou), takze o zabavu vic... :)

 

  Komentáře
Jméno:

 

Text:

 

Ochrana proti spamu:

Hlavní město ČR:
 

Dave Jame - 05.12.2006 | 23:09

Mam na pátek odmluvenou oslavu s 30 lidmi :D.. to je už tak moc :D.. né ž e bych vás nechtěl ale už je toho moc... ale kdyby někdo zavíal o výkendu do Zlína :D:P

Jetro - 05.12.2006 | 10:53

Bychom je oslavili s tebou :)

Dave Jame - 05.12.2006 | 10:44

Omluvte mou nepřítomnost na srazu.. rád bych dojel ale slavým svoje narozky

 
Copyright © 2005 - 2026 Heroes Centrum