Heroes Centrum - Česká centrála pro sérii HoMM
|
||||||||
Sraz komunity se blíží...4. Prosince 2006 | 12:40 | Autor: Jetro | Komentáře: 3
Upozorňuji, že již tento víkend se koná sraz komunity kolem série HoMM. Nějaká volná místa ješte jsou, takže neváhejte a určitě přijeďte (bližší info včetně kontaktů na "pořadatele" a obrázků z místa srazu v dřívějších novinkách). Pokud ještě váháte, pak by vás možná mohlo přesvědčit konání miniturnájků, které se budou hrát na srazu - a to o ceny věnované firmou CD Projekt. Pokud chcete vědět konkrétně, co za ceny bude možno vyhrát, tak vězte, že jde o v minulosti již dříve zmiňovaná, a normálně nesehnatelná, trička s motivem H5.
UPDATE: vystrachal jsem doma i frisbee (samozrejme patricne spjate se hrou), takze o zabavu vic... :)
Dave Jame - 05.12.2006 | 23:09 Mam na pátek odmluvenou oslavu s 30 lidmi :D.. to je už tak moc :D.. né ž e bych vás nechtěl ale už je toho moc... ale kdyby někdo zavíal o výkendu do Zlína :D:P Bychom je oslavili s tebou :) Dave Jame - 05.12.2006 | 10:44 Omluvte mou nepřítomnost na srazu.. rád bych dojel ale slavým svoje narozky |
||||||||
Copyright © 2005 - 2026 Heroes Centrum |
||||||||