Heroes 7
Heroes 6
Heroes 5
Heroes 4
Heroes 3
Heroes 2
Heroes 1
Dark Messiah
Fórum

Heroes Centrum - Česká centrála pro sérii HoMM

Heroes Centrum banner
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
  Jan Flaska  »
Zahrajte si Heroes 3 na Androidu
john hoffman spreadsheets are a… »
Český manuál 3.0
Martin spouští se a spuští a ve… »
Vychází Might & Magic Heroes VII
Ahoj,nejde napasovat 3 do mob… »
Vychází Might & Magic Heroes VII

H5 manuál, soutěž a screeny

29. Listopadu 2006 | 20:48 | Autor: Jata | Komentáře: 9

Již několik dnů je mezi námi patch 1.4, takže určitě lze očekávat vydání aktualizovaného manuálu, ten si můžete jako vždy stáhnout (49,7 MB) z několika míst:

a) z Heroes Centra

b) z Age of Heroes

Momentálně ještě není k dispozici na FTP Ubisoftu.

 

V přípravě je již český manuál k datadisku, ten bude vydán společně s vydáním datadisku u nás.

 

S datadiskem souvisí i další novinka. Ve spolupráci s CD Projektem jsme pro vás připravili soutěž o 5 kusů tohoto datadisku. Stačí odpovědět na pět jednoduchých otázek, vyplnit kontaktní údaje a pak už jenom mít při losování štěstí, to proběhne jeden den před datem vydání datadisku, aby mohla být výhercům jejich cena poslána v den vydání a oni si ji mohli dostatečně před Vánoci vychutnat.

 

Pro nedočkavce české verze Hammers of Fate byla sekce Screenshoty zvětšena o 17 screenshotů z ruské recenze datadisku.

  Komentáře
Jméno:

 

Text:

 

Ochrana proti spamu:

Hlavní město ČR:
 

Jetro - 04.12.2006 | 11:42

2Pavel 00: Redakce si rozhodne nic nerozdeluje! Navic, ja ani nesoutezim, nemam potrebu...

Pavel 00 - 04.12.2006 | 11:27

hm ale tomu že si to rozdělí redakce věřim ale Jetro neřikej že jsi si nějaký kus H5 nevzal:D

Los_gamos - 01.12.2006 | 14:09

Jetro: Ty totiz nic vyhravat nemusíš, prostě si jí vemeš od vás z práce .. :D

Jetro - 30.11.2006 | 23:12

A je zajimavy, ze ja jsem z redakce a jeste jsem nic nevyhral :))

Chucster - 30.11.2006 | 23:02

To je zajímavé, já nejsem z redakce a už jsem tu vyhrál Heroes 5... asi se mě snaží nějak uplatit :-D
Baka !

Oskar999 - 30.11.2006 | 07:23

klaymen: jj to mi taky uz bylo oznameno... proste si tech 5 kousku rozebere tady redakce a je to :))

klaymen - 30.11.2006 | 07:14

neni, vitazi su urceni uz vopred ;)

Jetro - 29.11.2006 | 23:06

Taky by me to zajimalo :))

Oskar999 - 29.11.2006 | 23:05

Zajimalo by me jak probiha losovani, zda je pritomna nejaka duveryhodna osoba zarucujici ferovost ;) :)

 
Copyright © 2005 - 2026 Heroes Centrum