Heroes Centrum - Česká centrála pro sérii HoMM
|
||||||||
Liga nema prazdniny - pokracujeme dalsim turnajem16. Srpna 2006 | 12:50 | Autor: Jetro | Komentáře: 0
Pro vetsinu z vas je hlavnim lakadlem v HoMM5 hrani multiplayeru. Proto take vznikla liga v teto genialni strategii a podle velke ucasti v kazdem turnaji se setkala s pozitivnim ohlasem. Jelikoz se pomalu blizi ke konci posledni turnaj, je vhodny cas na to, prihlasit se do dalsiho. Proto nevahejte, jste srdecne zvani. Registrace a pravidla na www.hc-tournament.eu. Prihlasky prijimame do nedelni ctrnacte hodiny nebo do naplneni 128 mist. Smele do toho. :-) Jen VAZNI zajemci!
Zatím nebly vloženy žádné komentáře. |
||||||||
Copyright © 2005 - 2026 Heroes Centrum |
||||||||