Heroes 7
Heroes 6
Heroes 5
Heroes 4
Heroes 3
Heroes 2
Heroes 1
Dark Messiah
Fórum

Heroes Centrum - Česká centrála pro sérii HoMM

Heroes Centrum banner
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
  Jan Flaska  »
Zahrajte si Heroes 3 na Androidu
john hoffman spreadsheets are a… »
Český manuál 3.0
Martin spouští se a spuští a ve… »
Vychází Might & Magic Heroes VII
Ahoj,nejde napasovat 3 do mob… »
Vychází Might & Magic Heroes VII

Liga nema prazdniny - pokracujeme dalsim turnajem

16. Srpna 2006 | 12:50 | Autor: Jetro | Komentáře: 0
Pro vetsinu z vas je hlavnim lakadlem v HoMM5 hrani multiplayeru. Proto take vznikla liga v teto genialni strategii a podle velke ucasti v kazdem turnaji se setkala s pozitivnim ohlasem. Jelikoz se pomalu blizi ke konci posledni turnaj, je vhodny cas na to, prihlasit se do dalsiho. Proto nevahejte, jste srdecne zvani. Registrace a pravidla na www.hc-tournament.eu. Prihlasky prijimame do nedelni ctrnacte hodiny nebo do naplneni 128 mist. Smele do toho. :-) Jen VAZNI zajemci!
  Komentáře
Jméno:

 

Text:

 

Ochrana proti spamu:

Hlavní město ČR:
 

Zatím nebly vloženy žádné komentáře.

 
Copyright © 2005 - 2026 Heroes Centrum