Heroes 7
Heroes 6
Heroes 5
Heroes 4
Heroes 3
Heroes 2
Heroes 1
Dark Messiah
Fórum

Heroes Centrum - Česká centrála pro sérii HoMM

Heroes Centrum banner
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
  Jan Flaska  »
Zahrajte si Heroes 3 na Androidu
john hoffman spreadsheets are a… »
Český manuál 3.0
Martin spouští se a spuští a ve… »
Vychází Might & Magic Heroes VII
Ahoj,nejde napasovat 3 do mob… »
Vychází Might & Magic Heroes VII

Patch 1.2 je venku!

20. Července 2006 | 17:31 | Autor: Jata | Komentáře: 0

Stahovat můžete přímo z FTP Ubisoftu všechny jazykové mutace včetně české na adrese: http://patches.ubi.com/heroes_might_magic_5

 

Patch můžete také samozřejmě stahovat pomocí updatelauncheru, který je ve hře od patche 1.1. Mezitím než patch dostahujete si můžete přečíst české readme.txt. Pro přesně odkazy navštivte sekci Patche. Velikost patchů je přibližně stejná jako u patche prvního. Bohužel jsem našel už v české verzi tohoto patche první bug a to, že když vyberete duel mod v hotseatu, tak nejsou přeloženy navigační tlačítka a u jednoho z nich je špatný popis, ale je to jenom takový detail.

  Komentáře
Jméno:

 

Text:

 

Ochrana proti spamu:

Hlavní město ČR:
 

Zatím nebly vloženy žádné komentáře.

 
Copyright © 2005 - 2026 Heroes Centrum