Heroes 7
Heroes 6
Heroes 5
Heroes 4
Heroes 3
Heroes 2
Heroes 1
Dark Messiah
Fórum

Heroes Centrum - Česká centrála pro sérii HoMM

Heroes Centrum banner

Heroes VII >> Hrady >> Tvrz >> Hrdinové

 

Yog

Rasa: Půl-džin
Spříznění: Síla
Povolání: Barbar
Specializace: Přítel kyklopů (Zvyšuje produkci Kyklopů a Rozzuřených Kyklopů v oblasti o X týdně)

 

Biografie: Namodralý Yog není ani člověk, ani skřet. Narodil se do mocné rodiny čarodějů z Domu Anima. Záhy po narození, když byl ještě nemluvně, byla do jeho těla vložena esence džina.  Jeho rodiče doufali, že se z jejich syna stane ten nejmocnější čaroděj co kdy žil. Ale Draci mají zvrácený smysl pro humor, a tak mělo spojení s magickou bytostí zcela opačný účinek: Yog se ukázal jako neobvykle neschopný ve všem, co mělo co dočinění s magií. Zavržen svými rodiči, a vyloučen z řad čarodějů, se Yog nakonec vzdal svého rodného jména a nakonec našel svou novou rodinu mezi Skřety a Zvířecími lidmi.  

  

Ishi

Rasa: Skřet
Spříznění: Magie
Povolání: Zemětvůrce
Specializace: Mistr magie Země (Zvyšuje Magii o X při používání kouzel z této školy)

 

Biografie: Dvojčata Anga a Ishi sdílí řadu společných rysů, ale mají zcela odlišné osobnosti. Ishi je z nich ta moudřejší a odměřenější. Nikdy nejedná zbrkle a při řešení sporů, které se v kmeni pravidelně vyskytují, se snaží zaujmout postavení prostředník. Od té doby, co se vydala po cestě Šamanky, si Ishi vytvořila silné pouto s Matkou Zemí, jedním ze Strážných Duchů Skřetů. Díky této vazbě je též příležitostně známa jako „Dcera Země“.

 

Drakon

Rasa: Gnoll
Spříznění: Síla
Povolání: Náčelník
Specializace: Náčelník gnollů (Zvyšuje produkci Gnollů a Gnollů lovců v oblasti o X týdně)

 

Biografie: Čarodějové často žertují, že když mágové z Domu Chiméry rozdělovali vlastnosti mezi své napůl-zvířecí výtvory, tak se Gnollové asi někde schovávali. Drakon je živoucí důkaz toho, že tomu tok nebylo. Vychytralý a charismatický, Drakon prokázal, že je nejen zdatným válečníkem, ale též spolehlivým velitelem vojsk. Následkem toho se ostatní Gnollové doslova dobrovolně hlásí o možnost za něj bojovat.

 

Anga

Rasa: Skřet
Spříznění: Magie
Povolání: Vyvolávač Bouří
Specializace: Mistr magie Vzduchu (Zvyšuje Magii o X při používání kouzel z této školy)

 

Biografie: Dvojčata Anga a Ishi sdílí řadu společných rysů, ale mají zcela odlišné osobnosti. Anga je z nich ta divočejší a výřečnější. Dokáže se velice rychle rozčílit, ale stejně tak rychle zapomíná na křivdy, ať už byly způsobeny jí samotnou, nebo jí osobně. Od té doby, co se vydala po cestě Šamanky, probudilo se v ní značné nadšení pro Otce Nebes, jednoho ze Strážných Duchů Skřetů. Následkem toho je občas svými soukmenovci nazývána „Dcera Nebes“.

 

 
Copyright © 2005 - 2024 Heroes Centrum