Heroes 7
Heroes 6
Heroes 5
Heroes 4
Heroes 3
Heroes 2
Heroes 1
Dark Messiah
Fórum

Heroes Centrum - Česká centrála pro sérii HoMM

Heroes Centrum banner

Heroes VII >> Hrady >> Nekropole >> Hrdinové

 

Merikh

Rasa: Strašidelná zbroj
Spříznění: Síla
Povolání: Ebenový Rytíř
Specializace: Temný lovec (Zvyšuje účinnost kouzel Spěch a Zpomalení)

 

Biografie: Merikh býval Shariifem Sedmi Měst a zůstal rázným zastáncem práva i poté, co z něj samotný Archon Belketh učinil nemrtvého. Byl to Merikh, kdo dohlížel na soud se zlotřilým Nethermancérem Sandrem, který jej vyhnal ze zemí Čarodějů. Když se Sandro téměř o 60 let později vrátil, nezapomněl na Merikhovu roli ve svém vyhnanství a pomstil se mu tím, že jeho duši uvěznil v tělě Ghůla. Belkethovi trvalo několik let a mnoho sil, než onu bytost vystopoval a zachránil Merikhovu podstatu, kterou následně upoutal k poněkud vhodnějšímu nositeli: černé plátové zbroji. Neúprosný, neoblomný a neúplatný, Merikh je děsivým ztělesněním spravedlnosti.

  

Lyla

Rasa: Upír
Spříznění: Magie
Povolání: Archon
Specializace: Mistr Základní magie (Zvyšuje Magii o X při používání kouzel z této školy)

 

Biografie: Lyla je jednou z nejstarších upírů, součástí druhé generace Belkerhových studentů, kráčících v šlépějích takových legendárních — nebo kontroverzních — postav, jako byli Lord Vein či Sandro. Lyla proslula spíše svou zářivě rudou barvou vlasů, které byly v Sedmi městech velkou vzácností, než svým nadšením pro teologii, a proto opustila Al-Betyl, když se Pavoučí kult stal dominantní skupinou mezi nekromanty. Jejím motivem jsou znalosti, něco, čemu by se raději věnovala o samotě, obklopená pouze svými nemrtvými sluhy a strašidelnými pomocníčky.

 

Zoltan

Rasa: Upír
Spříznění: Magie
Povolání: Nekromant
Specializace: Krotitel pavouků (Zvyšuje produkci Ebenových pavouků a Pavouků smrti v oblasti o X týdně)

 

Biografie: Jako osobní sluha samotného Archon Belketha, Zoltan je jeden z mnoha nemrtvých vůdců, kteří jako své skutečné nepřátelé vidí Čaroděje. Aby je lépe poznal, studoval Zoltan podrobně magii Stříbrných měst, hledaje způsob jak ji zkombinovat se svými vlastními nekromantickými schopnostmi. Jeho skutečnou vášní jsou však pavouci, které vidí jako ztělesnění Ashiny dokonalosti. 

 

Charna

Rasa: Člověk
Spříznění: Síla
Povolání: Rytíř Smrti
Specializace: Vyvolávač Duchů (Zvyšuje produkci Duchů a Banshee v oblasti o X týdně)

 

Biografie: Chladná a neúprosná, mnozí lidé milně věří, že Charna je nemrtvá. Někteří říkají, že se narodila s černým srdcem, jiní že všechny její emoce byly vymazány Magií prázdnoty. Jisté je však to, že Charna nikdy necítila soucit vůči jakékoliv bytosti, a láska je dle jejího názoru pouhým mýtem. Je tak osvobozena od tíhy svědomí, že byla schopna nakonat skutky, kterých by se zalekli i Démoni.

 
Copyright © 2005 - 2024 Heroes Centrum