Heroes 7
Heroes 6
Heroes 5
Heroes 4
Heroes 3
Heroes 2
Heroes 1
Dark Messiah
Fórum

Heroes Centrum - Česká centrála pro sérii HoMM

Heroes Centrum banner

Heroes VII >> Hrady >> Kobka >> Hrdinové

 

Ashbeth

Rasa: Temný Elf
Spříznění: Síla
Povolání: Šejdíř
Specializace: Průzkumník (Hrdina začíná se schopností Průzkum na prvním stupni a dovedností "Logistika")

 

Biografie: Stříbrovlasá Ashbeth byla ženou nadějného elfího šlechtice, avšak nikdy si u dvora krále Arniela nenašla své pravé místo. V rozhovorech byla jejím oblíbeným tématem vzpurná královna Tarladu, Tiudhana, která byla v tehdejší elfí společnosti skandální postavou. Tato fascinace se pomalu stala posedlostí. S rostoucím odcizením od své rodiny se Ashbeth rozhodla zradit svůj vlastní lid, a po tragické události kterou byl Den ohnivých slz, se postavila na stranu Temných elfů a nakonec se připojila k jejich podzemnímu vyhnanství. 

 

Darkstorm

Rasa: Minotaur
Spříznění: Magie
Povolání: Temný prorok
Specializace: Generál minotaurů (Zvyšuje produkci Minotaurů a Minotauřích stráží v oblasti o X týdně)

 

Biografie: V době, kdy byl otrokem v Al-Rubit, se Darkstorm postaral o to, aby o jeho magických dovednostech nikdo nevěděl. Pod maskou poslušnosti využíval každé příležitosti pozorovat své Čarodějné pány, pomalu si osvojujíc jejich umění. Když už se toho od nich naučil dost, zavraždi je tou samou magii, o které si mysleli, že je jejich výsostnou výsadou. Jeho pověst ho předchází, jako temné mraky přináší předzvěst prudké bouři. Darkstorm nedávno odcestoval do Ygg-Challu, aby se stal vůdcem svých minotauřích bratrů.

 

Yeshtar

Rasa: Temný Elf
Spříznění: Síla
Povolání: Temná Čepel
Specializace: Gladiátor (Hrdina začíná s bonusem +2 k Síle)

 

Biografie: Yeshtar je vrah, mistrem svého povolání, známá též pod jménem Černý šepot, která přijímá pouze jednu formu platby za svou práci, střepiny snů. Smutné sny, veselé sny, je ochotná zabíjet pouze pokud je její zákazník ochoten se podělit o ty nejhlubší a nejupřímnější pocity, které poté krystalizuje a přidává do své sbírky. Svým zaměstnavatelům je věrná a nikdy vám neprozradí jejich jméno. A co se týče jejích osobních cílů, ani klan nedokázal prolomit její tajemství. Jsou tací, kteří říkají že pouze vyčkává dokud nenastane správná chvíle, kdy bude moct dodržet svou přísahu k zesnulé královně Tuidhaně.

 

Sinitar

Rasa: Temný Elf
Spříznění: Magie
Povolání: Kouzelník
Specializace: Specialista na manu (Hrdina začíná se schopností Základní magie na prvním stupni a dovedností "Regenerace many")

 

Biografie:

Sinitarovy bezmezné ambice a naprostý nedostatek skrupulí z něj dělá nebezpečného protivníka. Ale co z něj dělá skutečného experta mezi Ygg-Challskými kouzelníky je jeho schopnost regenerovat svou duševní energii, což mu dovoluje stále sesílat kouzla v době, kdy jeho je moc jeho nepřátel již dávno vyčerpána. Sinitar se nebojí nikoho, s možnou výjimkou své rivalky Eruine. Když se jejich cesty střetli naposledy, přežil Sinitar jen díky strašlivý úmluvám, které uzavřel s černými draky. Ty úmluvy si vyžádali nemalou daň na jeho těle i mysli.  

 
Copyright © 2005 - 2024 Heroes Centrum