Heroes 7
Heroes 6
Heroes 5
Heroes 4
Heroes 3
Heroes 2
Heroes 1
Dark Messiah
Fórum

Heroes Centrum - Česká centrála pro sérii HoMM

Heroes Centrum banner

Heroes VII >> Hrady >> Hvozd >> Povolání

 

Síla • Magie

 

Síla

 

 

 

• Mstitel

Mstitelé jsou elfími mistry války. Vedou své jednotky rychlým a vytrvalým tempem a používají sílu Magie země k útoku i ochraně. Jsou rychlými cestovateli a mistry válečných pokřiků.

 

Hlavní schopnosti: Hněv přírody, Útok, Válečné pokřiky

 
 

• Hraničář

Hraničáři jsou těmi nejtypičtějším z elfích hrdinů. Všestranní, vždy však rychlí a hbití, zběhlí v Magii země a vedení války, obstojní vůdci a diplomaté.

 

Hlavní schopnosti: Hněv přírody, Průzkum, Osud

 
 

• Větrošlap

Větrošlapové jsou oporou lesa, mocné duby neochvějně se tyčící v bouři, díky plnému využití rozsahu svých schopností obrany a vůdcovství. Jsou též rychlými průzkumníky a obstojnými uživateli Magie země.

 

Hlavní schopnosti: Hněv přírody, Obrana, Vůdcovství

 

 

Magie

 

 

 

 

• Rozsévač trnů

Rozsévači trnů jsou Sylanninými zahradníky, starající se o říši Dračice Země. Jsou mistry Magie země, zběhlí v Magii světla a dokážou proměnit samotný les na smrtící zbraň 

 

Hlavní schopnosti: Hněv přírody, Vedení války, Magie Země

 
 

• Mystik

Mystici ztělesňují Sylanninu dokonalou rovnováhu. Jsou to mistři Magie země a znají nejednu skrytou lesní stezku, i když cestování nepatří mezi jejich oblíbené schopnosti. Všichni elfové se k nim obrací s prosbou radu a hledají u nich moudrost, či ochranu. Mystici též příležitostně plní roly polních velitelů diplomatů.

 

Hlavní schopnosti: Hněv přírody, Ctnosti, Magie Země

 
 

• Hvězdopěvec

Hvězdopěvci jsou vybrání jedinci z řad Druidů, jejichž rolí je spíše léčit jizvy lesa než je mstít. Schopní jak v Magii země, tak Magii světla, ovládají ty nejmocnější ochranná, a léčivé, kouzla v Irollanu. Patří také k nejlepším diplomatům, protože vědí, že špetka prevence je mnohdy účinnější než hrst léčiv.

 

Hlavní schopnosti: Hněv přírody, Obrana, Magie Země

 

 
Copyright © 2005 - 2024 Heroes Centrum