Heroes 7
Heroes 6
Heroes 5
Heroes 4
Heroes 3
Heroes 2
Heroes 1
Dark Messiah
Fórum

Heroes Centrum - Česká centrála pro sérii HoMM

Heroes Centrum banner

Heroes VII >> Hrady >> Hvozd >> Hrdinové

 

Sailin

Rasa: Elf
Spříznění: Síla
Povolání: Mstitel
Specializace: Velitel Tanečníků meče (Zvyšuje produkci Tanečíků meče a Tanečníků války v oblasti o X týdně)

 

Biografie: Sailin je jednou z nejlepších Tanečníků meče v Irollanu a ovládá tu nejkomplexnější formu tohoto smrtícího umění. Díky svým zkušenostem, které získala v mnohých válkách, je nyní častěji žádána, aby válečníkům velela, a cvičila je, než aby sama bojovala. Tato změna v jejím postavení jí je nepříjemná, protože jen málokdy se cítí tak dobře, jako když se poddá rytmu bitevního pole.

 

Sylrael

Rasa: Elf
Spříznění: Magie
Povolání: Rozsévač trnů
Specializace: Mistr Kamenné kůže

 

Biografie: Sylrael je celoživotním přítelem Ossira, kterého doprovázel na mnoha dobrodružstvích. Nyní je Sylrael starší, a moudřejší, a tráví většinu svého času výukou Sylannina učení v druidském městě Mensyl, ležícím v samém srdci Irollanu. Když se ho někdo zeptá, jak se mu podařilo přežít všechny ty strasti a úskalí, usměje se, a pravdivě odpoví, že kdykoli stál tváří v tvář nebezpečí, použil Magii země, a učinil svou kůži neproniknutelnou, jako kámen.

 

Ossir

Rasa: Elf
Spříznění: Síla
Povolání: Mstitel
Specializace: Lovec pokladů (Hrdina začíná se schopností Osud na prvním stupni a dovedností "Hledač pokladů")

 

Biografie: Ossir je považován za průkopníka v užívání luku, ale bohužel – tedy alespoň dle jeho učitelů – se narodil s nepoddajnou a netrpělivou povahou. Místo toho, aby cvičil, strávil většinu svého času objevováním Irollanské krajiny se svým přítelem Sylraelem ve snaze odhalit všemožná tajemství a záhady. Léta strávená životem dobrodruha z něj učinila zkušeného stopaře a lovce pokladů, ale též uklidnila jeho divoké srdce. Nyní je připraven plně se věnovat výcviku, a doufá, že jednoho dne bude schopný se postavit těm nejlepším střelcům v Irollanu.

 

Dirael

Rasa: Elf
Spříznění: Magie
Povolání: Hvězdopěvec
Specializace: Zaříkávač skřítků  (Zvyšuje produkci Víl a Skřítků v oblasti o X týdně)

 

Biografie: Poletující vosy, kroužící sršni, pilné včelky – už od dětství považovala Dirael tyto malé tvory za nádherné a fascinující, jako vzácné bzučící šperky. Byla jimi tak okouzlená, až se stala druidkou, aby mohla lépe vnořit do jejich světa a pochopit jejich tajemství. Nakonec odpověděla na volání Harmonie a vydala se do války. Nyní slouží Sylanně tím, že vyvolává mračna svých oblíbených bytostí, aby bodala a obtěžovala nepřátele.

 

 
Copyright © 2005 - 2024 Heroes Centrum