Heroes 7
Heroes 6
Heroes 5
Heroes 4
Heroes 3
Heroes 2
Heroes 1
Dark Messiah
Fórum

Heroes Centrum - Česká centrála pro sérii HoMM

Heroes Centrum banner

Heroes VII >> Hrady >> Azyl >> Hrdinové

 

Kryzstoff

Rasa: Člověk
Spříznění: Magie
Povolání: Inkvizitor
Specializace: Spřadač kouzel (Hrdina začíná s bonusem +X k Magii)

 

Biografie: Kryzstoff vládne malému baronství na sporných hranicích mezi Gryfím a Vlčím vévodstvím. Možná i proto, že mu rodiče dali jméno, které není nikdo schopen správně napsat, z něj vyrostl pedant a puntíčkář, díky čemuž se stal dokonalým kandidátem pro to, aby se přidal do řad Inkvizice. Avšak nenechte se mýlit: je též mužem činu a díky své pečlivosti je také schopným kouzelníkem. A tak bílý orel zdobící jeho erb je často nasáknutý rudou krví nepřátel.

 

Tyris

Rasa: Člověk
Spříznění: Síla
Povolání: Paladin
Specializace: Důstojník jízdy (Zvyšuje produkci Jezdců a Kyrysníků o X týdně v oblasti kontroly)

 

Biografie: Tyris pochází z proslulého rodu jezdů a trenérů koní. Učinila své předky náležité hrdými, když jako první žena vyhrála turnaj konající se každých 30 let na počest legendárních vítězství Richarda z rodu Jednorožce v rytířském klání proti šampionum vévody Siegfrieda z rodu Vlka. Po svém vítězství byla Tyris oceněna rytířským stavem a hodností důstojníka v armádě vévody z rodu Jednorožce. Právě při konání služby v Sedmi městech se setkala s mužem, který se později stal jejím manželem, s Edricem.

 

Ymoril

Rasa: Člověk
Spříznění: Síla
Povolání: Paladin
Specializace: Kapitán Ochránkyň práva (Zvyšuje produkci Ochránkyň a Ochránkyň práva o X týdně v oblasti kontroly)

 

Biografie: Ymoril Rudý štít je mladá kapitánka pocházející z Hammerfallu, kterou vycvičil samotný Konrád z rodů Vlků. Ymoril přišla o rodiče v raném věku a Konrád, který byl právě jmenován guvernérem města, ji přijal za svoji dceru. Z Ymoril se stala nejen schopná bojovnice, ale také moudrá správkyně, a tak má plnou důvěru svého nevlastního otce.

 

Edric

Rasa: Člověk
Spříznění: Síla
Povolání: Zastánce
Specializace: Krotitel zvěře (Zvyšuje produkci Vlků nebo Gryfů o X týdně v oblasti kontroly)

 

Biografie: Edric se narodil v Sedmi městech a své jméno dostal po císařském křižákovi, který zachránil život jeho otci, když jej napadlo hejno gryfů, které zamýšlel studovat. I když toto vyprávění zajistilo, že byl Edric při dospívání fascinován gryfy, nikdy ze své "exotické" přezdívky nebyl zrovna nadšený, dokud jeho život navždy nezměnila mimořádná událost. Právě jeho jméno přilákalo zájem a zvědavost Tyris, nádherné zlatovlasé rytířky, která se zmocnila Edricova srdce. Mladý Zaklínač tak opustil Sedm měst a následoval svou milovanou zpět do Vévodství jednorožce a už se nikdy neohlédl zpět.

 
Copyright © 2005 - 2024 Heroes Centrum