Heroes 7
Heroes 6
Heroes 5
Heroes 4
Heroes 3
Heroes 2
Heroes 1
Dark Messiah
Fórum

Heroes Centrum - Česká centrála pro sérii HoMM

Heroes Centrum banner

Heroes VII >> Hrady >> Akademie >> Povolání

 

Síla • Magie

 

Síla

 

 

 

• Zaklínač

Zaklínači jsou válečníky Akademie. Ovládají sice umění magie, ale stále spoléhají zejména na sílu svých jednotek. Jsou mistry základní magie, dávají přednost útočným kouzlům před jakýmikoliv jinými a využívají plnou sílu kouzelných pyramid.

  

Hlavní schopnosti: Metamagie, Základní magie, Vedení války

 

• Alchymista

Alchymisté jsou nejlepšími ekonomy pouště, schopni přeměnit písek na zlato, a také patří k jednim z největších učenců Ashanu. Jsou ucházející kouzelníci, se zaměřením výhradně na Základní magii a Magi vody, a větši zůstávají pouze veliteli armád.

 

Hlavní schopnosti: Metamagie, Ekonomie, Ctnosti

 

• Sheriff

Sheriffové zastávají v Akademii roli ochránců práva. Svou výsostnou pozici získaly během puče proti nekromantům. I když dokážou vést své vojska přímo na bojišti, zaměřují se spíše na obranu, a jsou nejlepšími uživately magie světla jejich frakce.

 

Hlavní schopnosti: Metamagie, Diplomacie, Magie Světla

 

Magie

 

 

 

• Bojový mág

Bojový mágové jsou páni ničivé magie. Mistři blesku a ohně, kteří se příležitostně v boji používají i magii Temnoty. Krom toho jsou obstojnými průzkumníky a vůdci armád. 

  

Hlavní schopnosti: Metamagie, Magie vzduchu, Vedení války

 

• Čaroděj

Čarodějové jsou největšími průzkumníky Stříbrných Měst. Velcí učenci a mistři Základní magie a též obstojní správci a diplomaté. Jejich znalost magie je vskutku obdivuhodná a za zmínku stojí i skutečnost, že jsou jedni z mála mistrů Magie Vody na světě.

 

Hlavní schopnosti: Metamagie, Základní magie, Ctnosti

 

• Zaříkávač

Zaříkávači jsou obránci Stříbrných měst vládnoucí Magii země jak málo kdo jiný, jsou též zběhlí v Magii světla a Základní magii. Jsou též celkem ucházející průzkumníci, diplomaté a učenci.

 

Hlavní schopnosti: Metamagie, Základní magie, Magie země

 
Copyright © 2005 - 2024 Heroes Centrum