Heroes 7
Heroes 6
Heroes 5
Heroes 4
Heroes 3
Heroes 2
Heroes 1
Dark Messiah
Fórum

Heroes Centrum - Česká centrála pro sérii HoMM

Heroes Centrum banner

Heroes VII >> Hrady >> Akademie >> Hrdinové

 

Minasli

Rasa: Člověk
Spříznění: Magie
Povolání: Čaroděj
Specializace: Mistr vody (Zvyšuje Magii o X při používání kouzel z této školy)

 

Biografie: Minasli byla jedno z těch dětí, které rády věci rozebírají, aby zjistili, jak fungují. Učení se magii pro ni byl zdlouhavý proces, jelikož, ku značné nelibosti svého učitele, se více zajímala o rozbor těch kouzel, které již znala, než o to učit kouzla se nová. Její vrozená zvědavost a důkladnost se ji však nakonec vyplatila. Ohromen znalostmi které získala, učinil jí rektor Theodorus nabídku, aby se stala novým vyučujícím Magických teorií.

 

Mirym

Rasa: Půl-elf
Spříznění: Magie
Povolání: Zaříkávač
Specializace: Ochránce (Hrdiná začíná se schopností Obrana na prvním stupni a dovedností "Ochránce měst".)

 

Biografie: Mirym je míšenec, syn slavného rytíře z Císařství a kouzelnice Temných elfů. Mnozí na něj pohlíželi jako na anomálii a někteří jej dokonce označovali za zrůdu. Miryn dlouho nemohl najít své místo ve světě, dokud se nestal členem Akademie Magie, kde otázky rasy či původu nemají žádný význam. Myrin se rozhodl tuto svobodomyslnost pojmout celým svým srdcem. Přísahal, že nikdy nedovolí, aby mu předpojatost a předsudky zamlžily mysl a udělal si mnoho přátel mezi všemi hlavními Domy.

 

Asad

Rasa: Rakshasa
Spříznění: Síla
Povolání: Zaklínač
Specializace: Velitel Rakshasů (Zvyšuje produkci Rakshasů o X týdně)

 

Biografie: Asad al-Kzin je charizmatický, chytrý, nafoukaný a lehce sadistický - celkem vzato vše, co byste od obrovské kočky očekávali. Nicméně, nenechte se jeho uvolněnou a lhostejnou povahou zmást. Když si to situace vyžádá, dokáže se Asad během okamžiku stát nelítostným a nemilosrdným zabijákem. Samozřejmě, že by nejraději zabíjel jen tehdy, když to poslouží jeho vlastním zájmům, ale občas si jeden musí užít i těch malých radostí života.

 

Saabira

Rasa: Člověk
Spříznění: Síla
Povolání: Alchymista
Specializace: Vyvolávač Cabirů (Zvyšuje produkci Cabirů o X týdně)

 

Biografie: Saabira je jedním z nejmocnější arcimágů domu Chiméra, a její specializací je vytváření Zvířecího lidu. Svou zdatností v umění spojovat muže a zvíře si dokonce získala místo v Kruhu devíti, radě, vládnoucí všem Akademiím. Po velké Vzpouře začala pracovat na nových způsobech jak si vynutit poslušnost svých výtvorů, a jak zajistit aby byly neškodné -- tedy do té doby, dokud sama nebude chtít jinak. Mezitím používá k plnění své vůle vyvolané duchy jako jsou Cabirové.

 

 
Copyright © 2005 - 2024 Heroes Centrum