Heroes 7
Heroes 6
Heroes 5
Heroes 4
Heroes 3
Heroes 2
Heroes 1
Dark Messiah
Fórum

Heroes Centrum - Česká centrála pro sérii HoMM

Heroes Centrum banner

H5: Tribes of the East >> Tisková zpráva [5.4.2007]

 

Jsme hrdí na to, že dnes můžeme oznámit příchod Heroes of Might & Magic® V: Tribes of the East pro PC na podzim 2007. Vyvíjený Nival Interactive, tento samostatný produkt umožní jak dlouhodobým fanouškům, tak i nováčkům v sérii, se těšit z dramatického vývoje a ukončení Heroes V.

 

"Obrovská škála nového obsahu a poutavé, epické vyprávění Heroes of Might & Magic® V: Tribes of the East nadchne oddané fanoušky série," řekl John Parkes, marketingový ředitel EMEA v Ubisoftu. "Je to vhodný konec pro Heroes V - nejpřístupnější kapitola v kombinaci s kvalitou směřující k průmyslu, která udělala licenci Heroes měřítko pro strategickou hru."

 

O Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East

Nejdříve si zahrajte za frakci orků a najměte hrdiny, budujte armády a řiďte města, stejně jako prozkoumejte a podrobte si legendární země. Použijte taktiku, schopnosti a magii k přechytračení fantazie armád, zatímco při tom rozvíjejte své hrdiny a odhalujte temná spiknutí, jež hrozí celému světu Ashan.

 

Heroes of Might & Magic® V: Tribes of the East zachycuje konečnou kapitolu v epickém boji, který začal s přerušením svatby Královny Isabely. Hráči budou následovat kroky pána nekromantů Arantir, který odkryje proroctví Temného Mesiáše a vydá napospas spiknutí Nejvyššího démona.

 

Sledováním tohoto brilantního závěru příběhu Heroes of Might & Magic V zjistíte, že svět Ashan už nikdy nebude znovu stejný...

 

KLÍČOVÉ RYSY

  • Nová frakce orků: Poprvé se proslavili v Dark Messiah of Might & Magic™, nyní tato frakce přechází do série Heroes. Neurvalost, divokost, pyšnost a absolutní nezávislost, orkové přidají "sílu" do Might & Magic®. Jednotky této frakce zahrnují orky, gobliny, kyklopy a legendární Pao Kaie.
  • Nová kampaň: Zažijte dramatický závěr samozvaného vládnutí Biary. Objevte démonický vliv, který zkazil rytíře azylu, divoké klany orků se chopí zbraní, aby vymýtili pekelnou hrozbu. Postavy z Dark Messiah of Might & Magic přinesou do již teď spletitého příběhu další zápletky. Nadto Tribes of the East budou obsahovat 10 map pro více hráčů a 5 map pro jednoho hráče.
  • Nové úrovně vylepšení: Každé stvoření ve světě Heroes V získá alternativní úroveň vylepšení, čímž se zvýší celkový počet stvoření v Heroes of Might & Magic na víc jak 170! Také nové silné schopnosti se zajisté stanou nedílnou součástí vašich bojových taktik.
  • Extra obsah: Rozšiřte svůj arzenál a herní požitek s novými kouzly, artefakty, budovami a inovačními vlastnostmi jako na kombinaci založeném Spojení sil artefaktů a Bojovém vzteku, což jsou unikátní rasové schopnosti orků.
  • Samostatný produkt: Za účelem umožnění jak fanouškům, tak i novým hráčům, užít si tento dramatický závěr Heroes V, bude Tribes of the East samostatný produkt - nebude třeba mít pro hraní nainstalovanou žádnou Heroes hru.
 
Copyright © 2005 - 2024 Heroes Centrum