Heroes 7
Heroes 6
Heroes 5
Heroes 4
Heroes 3
Heroes 2
Heroes 1
Dark Messiah
Fórum

Heroes Centrum - Česká centrála pro sérii HoMM

Heroes Centrum banner

H5: Tribes of the East >> Objekty na mapě

 
 Memory Mentor (Pán vzpomínek) - Tento starý mág vypadá jako ten, který dosáhl absolutního mistrovství ovládání mysli a duše. Je připraven se podělit o své znalosti s kýmkoliv, kdo mu bude ochotný věnovat peníze za jeho mystické studie. Tady si každý hrdina může kompletně změnit dříve naučené schopnosti a dovednosti.
 Fortuitous Sanctuary (Svatyně) - Nikoliv pouze hrdinové potřebují povzbuzení, ale jejich armáda také. V této svatyni mohou do další bitvy dostat stvoření různé bonusy ke svým parametrům. Typ bonusu závisí na dni v týdnu.
 Mother Earth Shrine (Svatyně Matky Země) - Do další bitvy zvyšuje body zdraví všech stvoření v hrdinově armádě o 10 %.
 Astrologer's Tower (Astrologova věž) - Astrolog pozorující pohyb nebeských těles je právě ten, který může předpovídat budoucnost. Může objasnit účinky budoucích týdnů a za odpovídající odměnu je i změnit.
 Orcs Dwelling 1 - Goblin Slum (Líheň skřetů - Brloh goblinů) - Zvyšuje přírůstek goblinů v celé říši majitele stavby. V této budově mohou být najímani goblini.
 Orcs Dwelling 2 - Centaur Outpost (Líheň skřetů - Kentauří stráž) - Zvyšuje přírůstek kentaurů v celé říši majitele stavby. V této budově mohou být najímani kentauři.
 Orcs Dwelling 3 - Warrior Tents (Líheň skřetů - Stany bojovníků) - Zvyšuje přírůstek bojovníků v celé říši majitele stavby. V této budově mohou být najímani bojovníci.
 Stronghold Military Post (Vojenská posádka Tvrze) - Zvyšuje přírůstek vyšších úrovní stvoření Tvrze v celé říši majitele stavby. V této líhni mohou být tato stvoření také najímána.
 
Copyright © 2005 - 2024 Heroes Centrum