Heroes 7
Heroes 6
Heroes 5
Heroes 4
Heroes 3
Heroes 2
Heroes 1
Dark Messiah
Fórum

Heroes Centrum - Česká centrála pro sérii HoMM

Heroes Centrum banner

H5: Hammers of Fate >> Objekty na mapě

 
 Dwarven Treasury (Trpasličí poklad) - Trpaslíci tu určitě skladují spoustu zlata a drahých kamenů, které však dozajista hlídá početná skupina stráží.
 Dwarven Warren (Trpasličí chodby) - Denně přináší 1 jednotku náhodně zvolené suroviny (včetně dřeva či zlata).
 Library of Enlightenment (Knihovna osvícení) - Citadela osvícení ve tmářských zemích. Je-li tvůj hrdina dostatečně zkušený, můžeš si tu o 2 body zvýšit sílu kouzel a znalosti.
 Magma Shrine (Lávový oltář) - Tento oltář vybudovali trpaslíci přímo nad místem, kde na povrch vytéká láva. Můžeš se tu naučit runové kouzlo 1. – 3. kruhu.
 School of Magic (Škola magie) - Mocný mág, který v této prastaré věži přebývá, je ochoten tě učit. Můžeš si tu o 1 bod zvýšit sílu kouzel nebo znalosti.
 Tomb Of The Warrior (Hrobka válečníka) - Tato prastará hrobka byla vystavěna na počest válečníka, který padl v bitvě, jež se kdysi dávno odehrávala právě na tomto místě. Můžeš ji prohledat a podívat se, zda v ní nezůstal nějaký artefakt – tak hanebný čin však o 3 body sníží tvou morálku.
 Treant Thicket (Entí stromů) - Nebezpečné houští stromů, které se nepříjemně podobají entům. Už na první pohled je zřejmé, že každý, kdo má všech pět pohromadě, by se měl podobnému místu na sto honů vyhnout. Přesto se našlo pár hlupáků, kteří si mysleli opak a jejichž lebky teď visí na krajních větvích. Uprostřed houštiny je úzká, ústům podobná chodba, na jejímž konci se třpytí zlato jako návnada pro další naivní nedovtipy.
 War Academy (Válečná akademie) - Tuto budovu postavili a vedou lidé, kteří zde cvičí drsné a bojem zocelené válečníky. Můžeš si tu o 1 bod zvýšit útočnou nebo obrannou sílu.
 
Copyright © 2005 - 2024 Heroes Centrum