Heroes 7
Heroes 6
Heroes 5
Heroes 4
Heroes 3
Heroes 2
Heroes 1
Dark Messiah
Fórum

Heroes Centrum - Česká centrála pro sérii HoMM

Heroes Centrum banner

Heroes V >> Informace >> Hrdinové >> Peklo

 
Agrael
Agrael rychle postupoval skrz hodnosti Démona tím, že uctíval a chtěl se stát pravou rukou Nejvyššího démona. Jeho pomlouvači ho nazývali bezstarostným a přeambiciózním, ale Agraelova velká aresivita ho udělala obávaným a respektovaným vůdcem v bitvě. Bude útočit, když se mu naskytne příležitost a neváhá vzít na sebe rizika, když odměny jsou tak lákavé.
Specializace:
Aura hbitosti
Iniciativa všech jednotek v hrdinově armádě je zvýšena o 1% za každou úroveñ hrdiny.
   
Biara
Pravděpodobně nejnebezpečnìjší zbraní v arzenálu Nejvyššího démona, Biara je můra legendárních schopností. S rozsáhlými přirozenými dary, zvětšenými téměř masochistickou sebekázní. Její talent svádět, vraždit a infiltrovat se je nesrovnatelný v celém Sheoghu. Když jde do tuhého, Kha-Beleth se radostně obrátí k Biare.
Specializace:
Gate Keeper
Počet přivolaných jednotek skrz dovednost Přivolávání je zvýšen o 1% za každou úroveň hrdiny.
   
Grok
Grokovo povýšení na "spojku" Nejvyššího démona bylo dáno dvěma věcmi: jeho instinktivní porážející schopností a láskou Nejvyššího démona k masakru. Je manažer krvavé zábavy jeho pána, řízení způsobu zápasu a bytostí předtím, než zabijí Kha-Beletha. Nejvyšší ví, že tam je něco co musí rychle ovládat, není pro to žádný lepší démon než otrocky oddaný a bezmyšlenkovitě brutální Grok.
Specializace:
Rusher
Hrdinův počet kroku je navýšen o 5% trvale a o 1% za každou úroveň. Cena kouzla Teleport je snížena na polovinu.
   
Nebiros
Po dosvědčení o masakru krále Alexeie a jeho rytířů během Válek zatmění, Nebiros se rozhodl, že klíčem k vítězství je silná taktika. Následkem toho strávil hodně času zkoumáním Ïábelské brány a dosáhl pozoruhodných výsledků: Jednotky, které přivolal přišly mnohem rychleji než to dělají jiní démoni.
Specializace:
Vyvolený Chaosu
Štěstí všech hrdinových jednotek je zvýšeno o 1 a nepřátelský hrdina nemůžu na začátku boje použít schopnost Taktika.
   
Deleb
Jedna z generálů pověřená výbavou Kha-Belethova vězení ke zlepšení oděvů jeho vlastním potřebám, démonka Deleb vyvinula své složité znalosti válečných strojů. Přezdívána "Drtič masa" jejími kritiky, Deleb dává nekritickou víru v její vlastní systém z válek spíše, než věření nestálým démonským jednotkám, čímž je oddanost stále rovnovážnější mezi terorem jejich pánů a terotem za jejich životy.
Specializace:
Železná služka
Balista vedený tímto hrdinou získává ohnivé střely. Síla kouzla této ohnivé koule je zvýšena o 1 za každou čtvrtou úroveň hrdiny.
   
Nymus
I když se Nymus účastnil více bitev než kdokoliv jiný z hlubin Sheoghu, vděčí za svůj úspěch spíše svému štěstí a nepředvídatelnosti. Jeho nepřátelé, které porazil, často říkají, že je to jakoby samotné síly chaosu bojovaly po jeho boku. Přinášejíc mu štěstí vždy, když ho potřebuje. Tenhle kdysi pouhý otrok zabil všechny, kteří mu bránili stát se jedním z nejmocnějších v celém Sheoghu, a je víc jak zřejmé, že je dotčen Ulrathovým temným požehnáním.
Specializace:
Gate Keeper
Počet přivolaných jednotek skrz dovednost Přivolávání je zvýšen o 1% za každou úroveň hrdiny.
   
Jezebeth
Jezebeth je právem hrdá na dosažení svého postu pomocí svého daru svádět. Sukuby, které následují její učení, soupeří ve svém umu, v naději, že se jejím schopnostem vyrovnají, svádějí a vraždí pro slávu jejich Nejvyššího.
Specializace:
Svůdnice
Všechny Sukuby a Mistryně sukub v hrdinově armádě získají +1 k jejich útoku a obraně za každé dvě úrovně hrdiny počínajíc první úrovní.
   
Grawl
Všude, kde Grawl prochází, ho následuje horda pekelných psů. Jak se zdá, jsou tyhle stvoření to jediné k čemu dokáže Grawl cítit náklonnost a chrání je jako by byly jeho vlastní krev. Někteří si utahují, že to jeho rodina doopravdy je, ale nikdo se neodváží nic namítnout, ve strachu, že bude roztrhán na kusy jeho milovanými štěňátky...
Specializace:
Mistr psů
Všichni Pekelní psi a Kerberové v hrdinově armádě získají +1 k jejich útoku a obraně za každé dvě úrovně hrdiny počínají první úrovní.
   
Alastor
Alastor demonstroval svůj dar v kontrole mysli už když byl velmi mladý, když všichni jeho nepřátelé z dětství podivuhodně spadly do lávy. Nejvíc potěšen byl Nejvyšší, který mu dal povolení studovat umění mentální nadvlády pod vedením mistrů v Sheoghu a později všude v Ashanu. Více než jednou se nepřátelé připojili k jeho démonickým silám, omámeni Alastorovým darem.
Specializace:
Plenitel mysli
Kouzlo Prokletí zmatení má dodatečný efekt - snížení magické energie cíly o jeden bod za každou úroveň hrdiny.
   

 

Zdroj: oficiální stránky
 
Copyright © 2005 - 2024 Heroes Centrum