Heroes 7
Heroes 6
Heroes 5
Heroes 4
Heroes 3
Heroes 2
Heroes 1
Dark Messiah
Fórum

Heroes Centrum - Česká centrála pro sérii HoMM

Heroes Centrum banner

Heroes V >> Informace >> Hrdinové >> Kobka

 
Raelag
Není nic známé o Raelagově minulosti, a skrz to, že je přímý a bezcitný v boji, jeho plány a taktika oplývají tajemstvím jako jeho osobní minulost. Kvůli tomu, že často obklíčí a přemanévruje své protivníky, ti se pohybují s velkou váhavostí, když mu čelí v bitvě. Když stojí proti tomuto lstivému a zastrašujícímu bojovníkovi, zůstávají na pochybách o svých plánech.
Specializace:
Zatrašovatel
Nepřátelské jednotky mají sníženou iniciativu, v závislosti na hrdinově úrovni.
   
Shadya
Shadyina rodina byla zabita na začátku dedičských válek klanu Soulscar. Jako jedinná pozůstalá, zasvětila celý život pomste. Počas tréninku ve všech uměních, která by mohla podpořit její odplatu, mizela na měsíce, aby si připsala další kříž za zabitého nepřítele na svém listu. Sama proti stovkám, Shadya se mistrovsky naučila všechno o infiltraci, uhýbáni, vraždění a tajemnosti.
Specializace:
Stínová tanečnice
Při útoku z dálky jsou škody menší, odvíjí se od hrdinovy úrovně.
   
Kythra
Kythra je jedna z nejbohatších vůdcu Ygg-Chall. Zdroj jejich peněz není tajemství, jelikož je bere z obchodu s minotauřími otroky, kteří byli v její rodine po celé generace. Otroci taktéž tvoří základ její hrůzné armády, ti, kteří byli vyvoleni, aby se stali bojovníky, museli přejít skrz krvavou a často osudní školu pro gladiátory.
Specializace:
Slave Driver
Specializace na Minotaury. Všichni Minotauři a Minotauří strážci získají +1 k jejich útoku a obraně za každé dvě úrovně hrdiny počínajíc první úrovní.
   
Vayshan
Vayshan je znám pro smělé výpady do Irollanu, kde prováděl odpudivý sport lovení svých Sylvanských příbuzných. Důvody pro jeho nenávist jsou neznámé, ale jeho vojáci sdílejí jeho posedlost. Přidáním se k Vayshanovi na lov v lesech je ctí pro jeho zvědy a vražedkyně, kteří se předstihují v domnění, že získají uznání jejich velitele.
Specializace:
Černá ruka
Specializace na Zvědy. Všichni Zvědové a Vražedkyně získají +1 k jejich útoku a obraně za každé dvě úrovně hrdiny počínajíc první úrovní.
   
Lethos
Lethos je považován za velmi užitečného spojence díky jeho schopnosti vyhrát bitvu ještě než začne. Ačkoliv sloužil mnoho desetilití, jeho důvěrná znalost více exotických jedů a nemocí zůstávají nezkalené. Blížící se nepřátelské jednotky mohou cítit efekty Lethosových kouzel a směsí ještě před započetím boje; rozumní nepřátelé byli známi tím, že jejich útok začal ustupováním.
Specializace:
Mistr otravy
Nepřátelské jednotky do boje vstoupí možná už otrávení, šance závisí na hrdinově úrovni.
   
Eruina
Eruina je skutečnou dcerou legendární královny Tuidhana. I když se Eruina nechlubí svou prestižní krví, má raději, když ji soudí podle jejích pousobivých schopností. Temné čarodějky a Temné matriarchy z její armády podporují její útoky se vší zběsilostí skutečných fanatiků.
Specializace:
Mistryně čarodejnic
Stínové čarodejince a Stínové matriarchy mají šanci dodatečně střely při hrdinově útoku. Šance se zvyšuje v závislosti na hrdinově úrovni.
   
Sinitar
Černokněžníci z Ygg-Chall jsou temní kouzelnící, a Sinitar je výjimečný i v této podivné skupině. Nejen, že je schopen zesílit kouzla, ale jeho schopnost je tak vysoká, že je může dělat s menším použitím vlastní many. Nikdo si není jistý jak k této schopnosti přišel, ale jizvy na jeho tváři hovoří o dohodě se Stínovými draky -- dohoda, která si můé vzít vysokou daň na těle i mysly.
Specializace:
Catalyst
Sníží cenu zesílených kouzel v závislosti na úrovni hrdiny.
   
Sorgal
Sorgalova schopnost vychovávání bojových ještěrek Temných elfů nepochází z vlídnosti a empatie, ale z bezcitného odstraňování slabých a trénování regimentu, ve kterém i silní můžou selhat. Když jdou do bitvy, jsou jeho ještěrky zoufalé a napůl hladující, takže když Sorgalovy jednotky zaútočí, jejich kousavá útoky jsou o to víc dravější.
Specializace:
Chovatel ještěrů
Specializuje se na Jezdkyně. Speciální útok Jezdkyně způsobí více škoda, v závislosti na hrdinově úrovni.
   
Yrbeth
Yrbeth byla dítě obdařené silami soustředění a koncentrace, nevídanými na její věk. Tréningem v tajemných uměních, spolu s jejími druhy, Yrbethina schopnost soustředění jejich sil - chvalně zobrazena počas zemětřesení - jí umožňuje nahromadit víc magické energie, než je normálně možné. Noc před důležitou bitvou, Yrbeth často nespí, ale tráví hodiny v meditaci.
Specializace:
Temná mystička
Schopnost Temný rituál je silnější, umožnuje hrdionvi obnovit více many než je maximum. Závisí na hrdinově úrovni.
   
Yrwanna
Kdekoliv Yrwanna jde, je následována průvodem obdivovatelů, kteří chválí její krásu. Ale je zde důvtipný rozum, skrytý za ohromujícím zevnějškem a Yrwanna dobře ví, jak dosáhnout svých cílu použitím jejího vzhledu. I když je Yrwanna známá, že obětuje stovky svých následovníků, aby dosáhla vítězství, neoslabilo to věrnost jejich jednotek.
Specializace:
Krvavá mistryně
Specializace na Krvavé panny. Krvavé panny a Krvavé fúrie v hrdinově armádě získají +1 k jejich útoku a obraně za kždé dvě úrovně hrdiny, počínajíc první úrovní
   

 

Zdroj: oficiální stránky
 
Copyright © 2005 - 2024 Heroes Centrum