Heroes 7
Heroes 6
Heroes 5
Heroes 4
Heroes 3
Heroes 2
Heroes 1
Dark Messiah
Fórum

Heroes Centrum - Česká centrála pro sérii HoMM

Heroes Centrum banner

Heroes V >> Informace >> Hrdinové >> Akademie

 
Cyrus
Cyrus byl určen pro slávu, protože už v mládí ukazoval kombinaci přírodního talentu a silných souteživých ambicí, které vůdcové často mají. Bezcitným bojem k vrcholu se Cyrus stal mladým a dynamickým. I když po čase se jeho vyjímečnost vytrácela pod vahou obrovského ega a sklonu k sobectví, Cyrus zůstal mágem s působivou mocí.
Specializace:
Odvrácení kouzel
Schopnost Odvrácení kouzel zvyšuje šanci odražení seslaného kouzla na některou z nepřátelských jednotek.
   
Jhora
Jhořina rychlost mysli jí dává schopnost vrhat magické útoky s nesrovnatelnou rychlostí oproti ostatním magům. První bytosti, kteří to pocítili byli banditi, kteří udělali tu chybu, že se snažili o překvapivý útok na karavanu, v které Jhora, tehdy ještě dítě, taky jela. Náhlý příval Tajemných šípů, ktérý zasypal útočníky, je poslal s útěkem do hor.
Specializace:
Windspeaker
Hrdiná má zvýšenou iniciativu v boji v závislosti na jeho úrovni.
   
Maahir
Maahir není vyjímečný oproti ostatním Mágům, díky jeho úsilí ve studování však je trochu vyjímečný ve způsobu jak studuje. Zkušený cestovatel v očích ostatních, Maahir žene své tělo pomocí nekonečné tvrdostí ve víře, že vyjímečná duševní odolnost jde ruka v ruce s vyjímečnou fyzickou odolností. Jako výsledek jeho vytrvalosti a jeho duševní soustředenosti, Maahir je schopen neobyčejně rychle obnovit svou manu.
Specializace:
Mystik/em>
Hrdina je schopen si sám postupně obnovovat manu. Rychlost obnovování se odvíjí od jeho úrovně.
   
Zehir
Vznětlivý, tvrdohlavý a rázný, tato krátká slova používají starší Mágové k popisu Zehira. Vybral si mistrovství elementální magie, figurující (správně) tak, že pokud mohl kontrolovat bytosti nevypočitatelně a silně, tak jako elementály, může být dobře připraven pro jakékoliv magické zápasy. Ačkoliv První úroveň kouzel byla mladému mágovy udělena s doufáním, že se nezúčastní politických bojů během krize, ostatní čarodějové této úrovně rychle realizovali tak, že to byla pouze otázka času než Zehirovy dovednosti překonaly jejich – čas, který je více slibný, aby byl počítán v měsících a ne v letech.
Specializace:
Mistr elementů
Pokaždé, když nějaká spřátelená jednotka zahyne, nastoupí na její místo některý z elementálů, který hraje na straně hrdiny. Ještě k tomu mají kouzla Přivolat elementály Přivolat fénixe větší účinek.
   
Faiz
Faiz je notoricky známý ve Stříbrných městech, díky jeho ohavnému obličeji, který si obvykle zakrývá šátkem. Jeho jizvy jsou výsledkem srážky s Pouštními orky a od těch dnů jeden optimistický Mág se změnil sám v sobě myšlenky devastace a zkázy. Mistrovstvím těchto umění si zlepšil schopnosti umístit intenzivní tajemnou bombu pod jeho nepřátele.
Specializace:
Rušitel
Specializace na kouzlo Prokletí zranitelosti, takže kouzlo nejen, že sníží obranu, ale také způsobí nějaké škody. Jejich velikost se odvíjí od hrdinovy úrovně.
   
Galib
Galib je džin, duchovní bytost, pán mezi mnoha, neviditelný netrénovanýma očima. Galib není sluhou, ale pánem a spojencem Mágů ze Stříbrných měst a sídlí v jedné z Úrovní v čarodějnické vládnoucí radě, aby hájil jeho zájmy. Mnozí z jeho lidských protějšků se naučili náhodně odklonit nepřátelská kouzla, ale Galibův vrozený magický přírodní průkaz mu umožňuje kontrolovat kam ta odkloněná kouzla jdou. Nepřátelé se vyhýbají používání magie proti němu, protože ví, že Galib by mohl jejich kouzla otočit proti nim a zasáhnout jejich vlastní jednotky.
Specializace:
Odvrácení kouzel
Schopnost Odvrácení kouzel zvyšuje šanci odražení seslaného kouzla na některou z nepřátelských jednotek.
   
Nathir
Během Války Šedé aliance byl Nathir uvězněn démony. Zotročen v jejich sirných dolech, byl jedním ze tří přeživší vězňů, kteří utekli. Prchal skrz ohnivé pustiny Sheoghu a nakonec zpátky do Stříbrných měst, toho dne slíbil, že oheň by měl být jeho sluhou a nikdy znova jeho pánem.
Specializace:
Ovládání plamene
Zvyšuje Sílu kouzel, když jsou sesílána kouzla založená na ohni v závislosti na hrdinově úrovni.
   
Nur
Nur je jedna z těch bytostí, které nejen ovládají magii, ale jsou i k tomu stvořené. Džinová mistryně meditace a duševní koncentrace, Nuriny bitvy s Magií chaosu skrze mnoho světů ji přivedly k vývoji její intelektuální kapacity ke stavu neuvěřitelné nezlomitelnosti. Jako výsledek studií, praxe a přípravy, je Nur schopná neustále doplňovat svou vlastní temnou energii.
Specializace:
Mystik
Hrdina je schopen si sám postupně obnovovat manu. Rychlost obnovování se odvíjí od jeho úrovně.
   
Razzak
Moudrost ne vždy přichází s věkem. Po desítkách studií, se Razzak pokusil o experiment, který by mu mohl dovolit čerpat permanentně a bez námahy z magie Ashy. Šťastně přežíval, ale teď je slepý a částečně paralyzovaný a musí být ošetřován otroky. Experiment měl i pozitivní efekt, protože díky tomu se začal věnovat tvorbě Golemů, aby mu pomohli jako jeho druhé ruce a nohy.
Specializace:
Tvůrce golemů
Specializace na Golemy. Všichni Železní a Oceloví golemové v hrdinově amrádě získají +1 k jejich útoku a obraně za každé dvě úrovně hrdiny počínajíc první úrovní.
   
Narxes
Narxes věří, že úspěch tkví v pečlivosti a v lásce k detailu. Známý jako tvrdohlavý puntičkář, je noční můrou pro všechny žáky Magické věže. Po celé hodiny mučí své žáky svýma bezcitnýma očima. Platí pro něj pravidlo: čím více toho člověk v době míru natrénuju, tím méně bude muset v době války trpět!
Specializace:
Učitel
Specializace na Mágy. Všichni Mágové a Arcimágové mají větší sílu v závislosti na úrovni hrdiny.
   
Havez
Havez vrhá své oko na všechno podivné a neobvyklé. Jeho tvář je sbírkou ze všech částí Ashanu - chladící stín z Ygg - Challu, Irollanská kůže, klenoty z trpasličích dolů, atd. Zvláštní zájem budí vypomáhání s výběrem vojska. Dlouho studoval Gremliny a specializoval se na odchov a výcvik této bytosti.
Specializace:
Mistr gremlinů
Specializace na Gremliny. Gremlini a Gremliní mistři v hrdinově armádě získají +1 k jejich útoku a obraně za každé dvě úrovně počínajíc první úrovní.
   

 

Zdroj: oficiální stránky
 
Copyright © 2005 - 2024 Heroes Centrum