Heroes 7
Heroes 6
Heroes 5
Heroes 4
Heroes 3
Heroes 2
Heroes 1
Dark Messiah
Fórum

Heroes Centrum - Česká centrála pro sérii HoMM

Heroes Centrum banner

Heroes IV >> Život

 

 

Jednotky

1. level tohoto hradu má průměrné panoše a nadprůměrné kušníky, díky dobrému dostřelu což z nich dělá nejlepší střelce nejslabšího levelu. Následující level obsahuje kopiníky, které mají jen jedno plus a to dlouhou zbraň, ale jinak normální jednotka. Balisti jsou dobrou volbou, díky jejich dobré střelbě, které nebrání hradby ani vzdálenost. Mniši už nejsou výrazně dobří střelci a křižáci mají při útoku jeden úder navíc (ale hodně pěkně umírají:-) ). Oba jsou chráněnci smrti. Šampióni a andělé jsou relativně dobrými jednotkami, šampióni díky velkému počtu vzhledem k síle a andělé díky oživování.

 

Magie

Pro magii Života je typické léčitelství a ochrana. K této magii patří také chráněnecká magie (jednotky na, které je kouzlo zakouzleno získávají bonusy proti útokům jednotek určitému hradu a částečnou obranu před kouzly jejich magie).

 

Ostatní

Bojový hrdina z tohoto hradu rytíř, oplývá taktikou, kterou zvyšuje rychlost spřátelených jednotek a kněz oživováním a magií Života. Obdobou budovy Univerzita (hrad Akademie) je v tomto hradě Seminář.

 

Celkově

Život je velmi dobrým hradem na obranu hradu (pokud hrad brání kušníci, balisti a mniši na věžích).

 

Autor: case

 

Panoš
KušníkKopiníkBalista
    
Křižák
Mnich
AndělŠampion
 
Copyright © 2005 - 2024 Heroes Centrum