Heroes 7
Heroes 6
Heroes 5
Heroes 4
Heroes 3
Heroes 2
Heroes 1
Dark Messiah
Fórum

Heroes Centrum - Česká centrála pro sérii HoMM

Heroes Centrum banner

Heroes IV >> Smrt

 

 

Jednotky

Smrt má jedny z nejhorších jednotek 1. levelu, ďáblíci i kostlivci jsou slabí, kostlivci mají, ale dvě výhody jsou nemrtví a kostlivý a jejich počet roste navíc díky Nekromancii . 2. level je rovněž podprůměr. Kerberové i duchové se nevyrovnají většině konkurenčních jednotek. Kerberové mají vlastnost nepřítel nevrací úder a duchové sesílají na jednotky ,na které zaútočí stáří a jako u kostlivců jejich počet roste s Nekromancií . Vše se mění 3. levelem. Upíři pěkně posílily od minulých heroesů a ve velkém počtu jsou proti živým jednotkám takřka nesmrtelní a také jsou jedny z nejlepších jednotek 3. úrovně. Zplozenci jedu stříly nějaký zelený hnus, kterým způsobují napadnutým jednotkám újmu i po další kola ve formě jedu, dokud nezemřou. Draci jsou nadprůměrné jednotky 4. úrovně, zato ďáblové jsou jedny z nejslabších jednotek tohoto levelu. Výhoda je jen v teleportu .Draci jsou letecká jednotka, která je schopna šířit kolem sebe strach, který zabrání jednotce v protiútoku a navíc mají 50% odolnost proti střelcům.

 

Magie

Smrťácká magie je hodně dobrá s propojením démonologie a magie Přírody, kdy hrdina může přivolávat jednotky z pekla. Magie Smrti je založena zhoršení vlastností nepřátelských jednotek.

 

Ostatní

Propojit pekelníky a nemrtvé nebyl zrovna nejlepší nápad. Pekelníci jsou celkově horší. Bojový hrdina plní tu samou roly jako u hradu Život, tedy specialista na taktiku.

 

Celkově

Hrad Smrt má dobré jednotky, až na vyšších levelech. Tento hrad je slabší na dobývání jiného hradu.

 

Autor: case

 

ÏáblíkKostlivecKerberosDuch
    
Upír Zplozenec jeduKostěný drak
Ïábel
 
Copyright © 2005 - 2024 Heroes Centrum