Heroes 7
Heroes 6
Heroes 5
Heroes 4
Heroes 3
Heroes 2
Heroes 1
Dark Messiah
Fórum

Heroes Centrum - Česká centrála pro sérii HoMM

Heroes Centrum banner

Heroes III: HotA >> Hrdinové >> Pirátská zátoka

 

CORKES
Kapitán

 

Jen málokdo by se chtěl nacházet na seznamu nepřátel Corkese. Tento výbušný pirát je jeden z nejzkušenějších a nejzuřivějších mořských vlků. Mnozí obchodníci už ví, že když je chce obrat Corkesova loď, je lepší vydat jim své zboží dobrovolně než se pustit do sebevražedného boje. Lze jej snadno poznat podle pásky přes oko, kterou si nikdy nesundavá.

  

EOVACIUS
Navigátor

 

Eovacius se nikdy magii neučil. Všechen jeho kouzelnický talent je vrozený. Vyrůstal v přímořském městě, kde využíval svou schopnost rozdvojit se, aby mohl krást na trhu. Časem zbohatl a stal se vlivnou osobu, dokud se příliš nezapletl s dotěrnými a mocnými nepřáteli v čele s místní mocí. Poté se tento mág samouk toulal po rodném kraji a zvolil si cestu piráta.
  

ELMOR
Kapitán

BIDLEY
Kapitán

 JEREMY
Kapitán
 ILLOR
Kapitán

CASMETRA
Navigátor

 

Vůdkyně tajemného kultu kněžek uctívajících moře se objevila teprve nedávno. Nikdo ji pořádně nezná, neví se, odkud pochází ani čím se dříve zabývala. Avšak každý, kdo se s Kasmetrou setkal osobně, poukazuje na její krásu a neuvěřitelnou magickou sílu. Někteří se domnívají, že se Kasmetra přidala k pirátům, věnovala se vlastním cílům, ale s postupem času se z korzárů a kněžky, z počátku nedobrovolně, později i s její vůlí, stali nejbližší spolubojovníci.

  

DEREK
Kapitán

 

Kdysi býval Derek jedním z mnoha otroků připoutaných k veslům galejí. Ale jednou podnítil vzpouru a společně s ostatními nevolníky zabil svého pána a obsadil loď. V té době se Derek se svou osádkou přidali k pirátům Regny. Od ostatních kapitánů se lišil tím, že se mu nehnusilo pracovat s ostatními námořníky a nikdy nepoužil tělesné tresty.

  

LEENA
Kapitán

 

Leena byla dcerou významného šlechtice z jednoho přímorského města Erathie. Už od dětství měla vlastní hlavu, proto když se ji otec rozhodl provdat, Leena utekla a ukradla rodinnou karavelu. Nejpodivnější na tom všem je, že byla schopná najít společnou řeč s pirátem Regny. Podle všeho ocenili nejen krutou povahu mladé pirátky, ale i mnoho kontaktů na pevnině, kterými Leena oplývala a díky nimž mohla pokračovat ve svých pašeráckých machinacích.

  

TARK
Kapitán

 

Kníže polomytického mořského národa, jež byl dlouho považován za vymřelý. Tark pochopil, že pro znovuzrození svého národa je nutno zajistit si podporu silných spojenců. A těmi se stali piráti. Stejně jako všichni nixové, i Tark je statný bojovník schopný bojovat na souši i ve vodě. Ostatní nixové jej zbožňují a snaží se brát si svého vůdce za příklad.

  

SPINT
Navigátor

 

Kdysi býval Spint velmi talentovaný začínající kouzelník, který se vyučoval na erathijské akadamii. Ale jednou se dostal do zajetí barbarů z Krewlodu, kteří ho prodali jako otroka na galeje. Kapitán galeje zpočátku doufal, že se od něj naučí kouzelnické schopnosti, a tak Spintovi nabídl místo loďmistra. Teď už je Spint sám kapitánem lodi. Křižuje svou lodí podél krewlodského pobřeží a plánuje nový život.

  
 ANDAL
Navigátor

MANFRED
Navigátor

 

Tomuto cizinci se snaží vyhnout i ti nejodvážnější z pirátů. Odkud Manfred pochází, to nikdo netuší, zato všichni dobří ví, jak pouhým mávnutím ruky dokáže podpálit celou galej. Mořští piráti zrovna Manfreda moc nemusí kvůli jeho hrůzostrašnému přízvuku a haštěřivému charakteru, přesto si jej cení jako námezního bojového mága.

  

ZILARE
Navigátor

 

Zilar byl strážcem knihovny někde v Erathii. Byl si moc dobře vědom, jak žije současný archivář, a tak celý svůj život zasvětil knihám a získávání znalostí. Přestože ne vše si mohl Zilar zapamatovat, nikdy nezapomněl víc, než se za den naučil. Jednou Zilara obvinili z krádeže velmi vzácné knihy, a tak byl donucen utéct. Nějaký čas Zilar sloužil na pirátské lodi, ale spíše se proslavil jako zdatný mág. Říká se, že zásluhou vytrvalého cvičení těla i duše se starý knihovník naučil ovládat paměť - svou i svých nepřátel.

  

ASTRA
Navigátor

 

Jen málokdo zná skutečnou minulost Astry, ani ona sama se o ní zrovna ráda nezmiňuje. Avšak se o ní říká, že při snaze ovládnout magii vody navštívila každičký kout země. Ale teprve když jí pomohly mořské knězky, dosáhla dokonalosti při osvojování vodních zaklínadel.

  

ANABEL
Kapitán

 

Rozzuřit dceru Nilse Bezuchého, to je jako si podepsat rozsudek smrti. Každý pirát ví, že neexistuje zákeřnější a nebezpečnější žena než Anabel. Její otec byl jedním z nejkrutějších korzárů a dcera po něm mnoho podědila. Její zručnost i půvab nutí muže pod jejím vedením bojovat na hraně svých možností.

 DARGEM
Navigátor
 CASSIOPEIA
Kapitán
 MIRIAM
Kapitán
 
Copyright © 2005 - 2020 Heroes Centrum