Heroes 7
Heroes 6
Heroes 5
Heroes 4
Heroes 3
Heroes 2
Heroes 1
Dark Messiah
Fórum

Heroes Centrum - Česká centrála pro sérii HoMM

Heroes Centrum banner

Gamescom a oznámení Ubisoftu

13. Srpna 2014 | 02:04 | Autor: Jata | Komentáře: 1

Německý Kolín nad Rýnem od dnešního dne až do neděle hostí největší herní veletrh gamescom 2014. Na něm nebude chybět ani Ubisoft, který, jak všechno napovídá, plánuje oznámení Might & Magic: Heroes 7.

 

Na oficiálních stránkách M&M http://mightandmagic.com/gamescom14/ se totiž objevilo odpočítávání, které končí dnes ve 12:00. Ve zdrojovém kódu této stránky je pak v ASCII zakódovaný obrázek vévody Ivana Gryfa. Navíc program stánku Twich.tv zcela jasně naznačuje, že v sobotu od 11:40 budou mít i oni na programu Might & Magic: Heroes 7.

Zahrajte si Heroes 3 na Androidu

04. Srpna 2014 | 08:10 | Autor: Jata | Komentáře: 0

Chtěli jste si nezapomenutelnou klasiku zahrát i na svém telefonu či tabletu s operačním systémem Android? Nyní je to možné. David Kolečkář na blogu droidik.cz popisuje jak pomocí ExaGear Strategies zprovoznit Complete verzi Heroes III na vašem zařízení.

 

 

Ke hraní budete potřebovat samozřejmě zařízení s OS Android, PC s nainstalovanou hrou a software ExaGear Strategies (ke stažení z Google Play). Podrobný postup instalace najdete na již zmíněném webu, kde je vše přehledně popsáno a doplněno o screenshoty v jednotlivých krocích.

 

Software ExaGear Strategies je sice placený (nabízí zdarma 3 dny na vyzkou

M&M: Heroes Online ve fázi otevřené bety + náš exkluzivní bonus

28. Července 2014 | 11:22 | Autor: Jata | Komentáře: 2

Na začátku července odstartovaná uzavřená beta verze webovky Might & Magic: Heroes Online se dnešním dnem dostala do fáze otevřené bety. Kdokoliv se tak může zapojit do testování hry.

 

U této příležitosti jsme si pro vás opět ve spolupráci se studiem BlueByte a Ubisoftem připravili možnost získat něco navíc.

 

Na naší speciální stránce stačí stejně jako minule pouze zadat svou e-mailovou adresu. My vám na ni obratem pošleme kód, pomocí kterého si ve hře můžete odemknout exkluzivní vzhled hrdiny. Upozorňujeme, že každý hráč může kód použít jen jednou a jen pro jednoho vybraného hrdinu. Platnost kódu je do 28. 8. 2014 23:59. Kódů by mělo být opět dostatek pro všechny.

 

Přejeme příjemnou zábavu!

Získejte klíč do uzavřené bety Might & Magic: Heroes Online

02. Července 2014 | 22:25 | Autor: Jata | Komentáře: 7

Včera Ubisoft a studio BlueByte odstartovali uzavřenou betaverzi webové hry Might & Magic: Heroes Online, a to navíc kompletně v českém znění!

Ve spolupráci s vývojáři jsme pro vás připravili možnost získat klíče pro přístup do bety. Stačí zadat vaši e-mailovou adresu do formuláře na naší speciální stránce. My vám pak obratem na ni zašleme klíč i s instrukcemi, jak jej použít ve spojení s vaším Uplay účtem. Nemusíte se bát, že by se na vás snad nedostalo, klíčů máme k dispozici dostatečné množství.

 

Nechcete-li přijít o nejnovější informace z prostředí této nové hry, nezapomeňte sledovat oficiální Facebookovou stránku hry v češtině https://www.facebook.com/MMHO.CZ. Více o hře se dozvíte také přímo na jejích oficiálních stránkách http://www.heroes-online.com.

Turnaj v Heroes 4 na obzoru!

19. Května 2014 | 14:18 | Autor: Jata | Komentáře: 4

Nepustil-li vás ještě čtvrtý díl Heroes nebo si jenom chcete na tento často rozporuplně přijatý díl série HoMM zavzpomínat? Máte šanci na prvním turnaji v rámci české ligy Heroes of Might and Magic IV. Niven totiž v sobotu oznámil, že v blízké době odstartuje turnaje s názvem The Dragon Blaze.

 

Všechny potřebné informace najdete na stránce ligy, kde se můžete do turnaje přihlásit třeba skrze diskuzi či pomocí kontaktů na Nivena.

 


Letošní Festival Fantazie zahrne i UbiCon

14. Května 2014 | 16:25 | Autor: Jata | Komentáře: 0

 V rámci letošního ročníku Festivalu Fantazie (27. 6.–6. 7.), který se již tradičně koná v Chotěboři a který mnozí z vás jistě znají, se bude poprvé konat i sublinie UbiCon věnující se hrám od Ubisoftu, mezi než patří i Might & Magic: Heroes.

 

Dále už následuje pozvánka od pořadatele Philipa „Kaliend“ Kiulpekidise:

Ahoj komunito! Ve spolupráci s Playmanem pořádáme akci pro fanoušky her Ubisoftu. Máš rád Assassin’s Creed? Těšíš se na Watch_Dogs? Nebo se třeba zajímáš o next-gen multiplayerovou akci The Division? Tak právě UbiCon je přesně to pravé pro Tebe! Tahle super akce se pořádá 2.-3. července v Chotěboři na Festivalu Fantazie. Jedná se o takový sraz fanoušků. Můžeš se těšit na zajímavé přednášky o hrách od Ubisoftu. Budeme soutěžit o hodnotné ceny, poznáš ostatní fanoušky svých oblíbených her a společně si prostě užijeme fajn pár dní. Co Ty na to? Pokud máš čas, tak rozhodně neváhej přijet. A pokud se na to cítíš, tak se neboj nám napsat a sám můžeš přednášet. Není k tomu nic třeba. Stačí jen znát svou oblíbenou hru a napsat nám, že máš zájem. Na dalších detailech se určitě domluvíme. Stačí napsat na mail kiulpekidis@gmail.com. Více informací o Festivalu Fantazie najdeš na jeho oficiálních stránkách, kde se rovnou můžeš přihlásit.

Ubisoft končí s vývojem M&M:H6

27. Září 2013 | 12:04 | Autor: Jata | Komentáře: 52

Pět let uběhlo od zahájení vývoje Might & Magic: Heroes VI a před dvěma dny oznámil Ubisoft na oficiálních stránkách, že se rozhodl ukončit online podporu hry, jak už většina komunity delší dobu předvídala.

 

Samozřejmě to neznamená, že by hra jako taková skončila. Pořád bude možné ji hrát, včetně využívání Confluxu. Ale už nemůžeme očekávat žádné datadisky, DLC či patche. Vývoj byl zkrátka ukončen.

 

Vývojáři by rádi všem hráčům a fanouškům poděkovali za jejich oddanost a doufají, že se znovu všichni střetnou u dalšího dobrodružství ze světa M&M.

 

Světlo ve stínech

25. Května 2013 | 16:05 | Autor: DaveJame | Komentáře: 21

Už je to téměř měsíc od doby, kdy byl vydán první datadisk pro Heroes VI "Odstíny temnoty". Možná už je trošku pozdě vás informovat o jeho existenci, ale určitě není pozdě na to se zmínit, co se za těch pár týdnů stalo.

 

Patch 2.1

Člověk by řekl, že po roce a půl, co je Heroes VI mezi námi, a po 2 měsících, kdy byl samotný datdisk odložen, si Ubisoft dá záležet a celé uvedení se uskuteční bez větších problémů. Člověk by to řekl, ale mýlil by se. 

 

Vynechejme teď fakt, že ze začátku byl problém s instalací datadisku, přístupem k obsahu hry, že ne všechny chyby byly odstraněny a že v některých případech mají karty nVidia stále problém. Největším problémem se stal samotný patch 2.1, který krom obsahu datadisku do hry přinášel na 160 oprav různých chyb. Až po samotném uveřejnění se ukázalo, že automatický program pro aplikaci patchů vbudovaný v Uplay nezvládá akce se soubory většími jak 2 GB. Po několika hodinách, kdy se stovky uživatelů snažily stáhnout aktualizaci automaticky, se podařilo problém vyřešit takzvaně postaru a byly uveřejněny odkazy na přímé stažení patche.

 

V současnosti nejbezpečnější způsob jak patch 2.1 aplikovat, bez toho abyste museli použít automatický systém nebo reinstalovat celou hru, je stáhnout si patch přímo ze stránek Ubisoftu a aplikovat ho manuálně. V budoucnosti snad bude patch k dostání i přímu u nás na Heroes Centru.

 

Zde je odkaz:

http://static2.cdn.ubi.com/patches/HOMM6/hmm6_2.1_cze_hun.exe

 

Aktualizace stránek

I když je náš tým na Heroes Centru relativně malý a časově vytížený, stále pracujeme na aktualizaci obsahu stránek, v současnosti se zaměřujeme na jednotky Heroes VI. Aktualizace této oblasti byste se měli dočkat v následujících týdnech.

 

Recenze na Odstíny temnoty

Hráč StrYke nám zaslal svou recenzi na "Odstíny temntoy", ve které se podělil o své dojmy z nového datadisku. Jak tento nový datadisk působí na průměrného nadšence se můžete dočíst zde

 

"Teprve nedávno vydaný datadisk ke hře Heroes of Might and Magic VI (dále pouze Heroes) s názvem „Shades of Darkness“, v češtině papouškovsky nazvaný „Odstíny temnoty“, by se mohl označit také jako jenom o chlup obsáhlejší rozšíření než předešlé dva DLC packy „Pirates of the Savage Sea“ a „Danse Macabre“, a to s tím rozdílem, že hru rozvijí o jednu celou frakci a krom stažitelné verze existuje naštěstí také pevný disk. A když si všechno tohle uvědomíme, člověku už se ani tu pětistovku nechce vyhodit za pouhý předražený bonusový materiál, k čemuž by se mohl datadisk přiřadit. Je tomu opravdu tak? A když už, stojí to alespoň trochu za to?" [ Číst celé ]

Odstíny temnoty již brzy

18. Dubna 2013 | 20:00 | Autor: DaveJame | Komentáře: 26

Už za 14 dní bychom se měli dočkat dlouho očekávaného samostatného datadisku k Heroes VI: Shades of Darkness, a tak by bylo záhodno si říct nějaké novinky k tomuto tématu.

 

1. Název

Začneme triviální informací, které si určitě již mnoho z vás všimlo. Český distributor hry, firma Playman, která zároveň dělá lokalizaci hry, se rozhodla změnit původní český název "Vzpomínky na Zlo" na "Odstíny temnoty", který se více shoduje s anglickým originálem.

 

2. Nový obsah hry

Krom tolik očekávaného hradu Kobek se samozřejmě v datadisku objeví i mnoho dalších herních zpestření.

 

Řady jednotek rozšíří krom 14 jednotek z nového hradu také minimálně dvě nové neutrální jednotky. První z nich, řadového "Stínového pantera", jsme mohli zahlédnout již dříve. Ale na jednom z posledních videí se objevila druhá z nich, nový neutrální šampión jménem "Přízračný drak".

 

Zásobu artefaktů pak minimálně rozšíří nová sada artefaktů, která ponese název "Windsword Set" (něco jako sada Větromečů), která je inspirována postavami z příběhu karetní hry Duel of Champions, a troufám si odhadnout, že bude mít něco společného s tažením za nemrtvé.

 

Tvůrci nám také slibovali nové objekty na mapě.  Vypadá to, že se minimálně setkáme s klasickým cvičištěm, které nám dovolí si jednotky vylepšovat přímo v poli.

 

3. Něco k Temným elfům

Samozřejmě se objevilo i mnoho informací o hlavních aktérech datadisku. Zejména pak schopnostech různých jednotek.

 

Pro zajímavost rasová dovednost Kobky dokáže na určitou dobu zneviditelnit jednu přátelskou jednotku. To má hned několik efektů. Zaprvé je jednotka necílovatelná, pokud ji soupeř objeví, obdrží bonus k obraně a útoku, a na její první útok se zřejmě nebude vztahovat protiútok.

 

Zdá se vám to silné? Tak si představte že takový Vrah bitvu s neviditelností již začíná, Mantikora dokáže svým ocasem otrávit a zpomalit nepřítele, Minotaur svým protivníkům oplácí úder dřív než jej vůbec zraní a útok hrdiny způsobuje krom klasického zranění i efekt podobný Agónii, kdy cíl obdrží každé kole navíc zranění temnotou.

 

Je toho samozřejmě mnohem víc, ale kdybychom vám vše prozradili, co byste pak ve hře prozkoumávali :-).

 

Pár posledních věcí

I. Na Heroes Centru už najdete kompletní oblast Dynastie, ve které najdete všechny rysy, zbraně i mazlíčky.

II. Asi by mnoho z vás rádo vidělo ta videa... :-)

Zde jsou dvě z nich

http://www.youtube.com/watch?v=tD42nmyNek4 - Animace jednotek z Odstínů temnoty

http://www.youtube.com/watch?v=YyOy3UNkQO8 - Ukázka ze hry

Je čas vytáhnout do boje, a to doslova.

11. Dubna 2013 | 21:40 | Autor: DaveJame | Komentáře: 2

 Dnes bych vás prostřednictvím této novinky rád pozval na jednu neobvyklou akci, která spojuje dva zájmy, které se v českých zemích těší překvapivě velké oblibě.

 

První z nich je samozřejmě české nadšení pro hry ze série Might and Magic. Ať už se jedná o hry ze série Heroes, klasické RPG, či jiné hry s tímto podtitulem. Češi mají Might and Magic hry prostě rádi a hrají je bez rozdílu věku či pohlaví.

 

Druhým, ne až tak známým, přesto překvapivě rozšířeným, zájmem, je Live Active Role Play (Zkráceně LARP), v zemích Českých a Moravských také známý jako Dřevárny.

 

Pro ty, kteří tento druh zábavy neznají, si dovolím udělat stručné seznámení. Jedná se o akce, na kterých se schází nadšenci v historických či fantastických kostýmech, vyzbrojeni napodobeninami různých zbraní a společně dle domluvených pravidel odehrají určitý příběh nebo vybojují bitvu. Zkráceně klasické RPG na živo. Není to však jen o boji a příběhu, ale i společných zážitcích a seznamování.

 

Když oba tyto zájmy skloubíme, vznikne nám ona akce, na kterou vás chci pozvat. „Heroes V: Nadvláda“ je bitva, která, jak už její název naznačuje, je inspirována pátým dílem tahové série Heroes of Might and Magic, a letos se uskuteční již její 5 ročník. Již za 14 dní se lesy v okolí obce Křtiny severně od Brna rozezní nadšený ryk bojujících.

 

 

 

Samozřejmě bych vás nezval na ledajakou akci tohoto druhu, kterých se každý víkend po republice koná několik, a pouze název odvozený od témata naší stránky by taky nebyl dost.

 

„Heroes V: Nadvláda“ má jako akce několik zajímavých prvků, kterými se od ostatních svého druhu odlišuje. Ne že by byly v rámci ČR zcela jedinečné, ale jejich kombinací vzniká opravdu jedinečná událost.

 

První z těchto prvků je věrnost předloze. Akce si nebere ze hry pouze název a téma, ale snaží se i v rámci možností reflektovat její systém. A tak jsou armády jednotlivých stran rozděleny do několika skupin, které částečně odpovídají rozdělení jednotek ve hře. Takže například armáda skřetů se skládá z členů hordy, šamanů a dalších bytostí, za kterou kráčí mohutná postava jejich šampióna, kyklopa. Každé armádě pak samozřejmě velí samotní hrdinové.

 

Aby bylo co nejednoduší jednotlivé jednotky odlišit je tu druhý prvek, důraz na kostým. Samozřejmě ne každý účastník má dokonalý kostým, ale organizátoři se snaží, aby byla jejich úroveň co nejvyšší. Ať už je to člen/členka krvavých fúrií nebo jeden z temných nájezdníků, z kostýmu by mělo být jasné, ke které skupině daný hráč patří. Dohromady pak celá skupina budí dojem celku, a zároveň nezpůsobuje dojem škrobené uniformy (no, pokud se tedy zrovna nejedná o lidi :)).

 

Třetí zajímavý prvek je příběh. Většina podobných akcí, které jsou inspirovány nějakým vzorem, se snaží držet zvoleného tématu. Proto se pravidelně můžeme setkat s Bitvou pěti armád nebo Dobýváním Helmova žlebu. „Heroes V: Nadvláda“ však má trošku jiný přístup, i když první ročníky byly hrou inspirované, výsledek jednotlivých ročníků ovlivňuje ty následující, a hra si tak tvoří vlastní, jedinečný příběh.

 

Na rozdíl od jiných takových akcí je zde navíc větší důraz na RP, čili hraní samotných rolí. Bitva není jen tupé pobíhání od úkolu k úkolu, ale postavy svým jednáním dokážou i něco ovlivnit. A kdyby ne, tak jsou tyto mezihry příjemnou kulturní spestřením.

 

Na závěr mohu jen doporučit, pokud budete mít čas a náladu, na tuto akci zavítat. Ať už jako hráči nebo pozorovatelé. Věřím, že tam najdete spoustu zajímavých věcí a lidí, a i pro běžného fanouška počítačové hry to bude jistě zážitek.

 

A nakonec ty nejdůležitější informace

- Bitva bude probíhat 26.-28. dubna v obci Křtiny severně od Brna.

- Samotná bitva proběhne v sobotu 27. dubna.

- Pro zájemce je registrace stále otevřená a na netu najdete jistě hodně lidí, kteří vám s přípravami rádi pomůžou. Případně se zeptejte organizátorů a ti vás správně odkážou.

- Více o celé akci na oficiálních stránkách hry.

Oznámeno Might & Magic X Legacy

22. Března 2013 | 07:42 | Autor: Jata | Komentáře: 6

Připravte se na nová dobrodružství ve formě klasické first-person RPG hry odehrávající se na poloostrově Agyn ve světě Ashan!

 

 

Další informace přímo na nově spuštěné stránce hry

M&M: Heroes Online Gameplay Trailer

10. Března 2013 | 17:39 | Autor: Jata | Komentáře: 9

Zvolte barvu šály - bonusu ke kompletní edici H6

17. Února 2013 | 15:52 | Autor: Jata | Komentáře: 2

Distributor hry, společnost Playman, se rozhodl ke všem předobjednávkám Kompletní edice Might & Magic Heroes VI dát jako dárek šálu s logem hry. V současné době probíhá na stránce http://heroes6.playman.cz/vyber-saly/ výběr její barvy. Hlasovat může každý, a to pro jednu z těchto barev: zelená, oranžová, světle modrá či tmavě modrá. Neváhajte se zapojit i vy a ovlivnit tak podobu tohoto dárku.

 


Dobré a špatné novinky

07. Února 2013 | 19:40 | Autor: DaveJame | Komentáře: 12

Dnešní novinka bude obsahovat několik informací o chystaném datadisku, to v jakém je stavu a v jakém stavu jsou naše stránky. Tak doufám, že vám přineseme spoustu dobrých informací.

 

Datadisk Heroes VI: Vzpomínky na zlo odložen!!

Hned první zpráva je bohužel nepříjemná. Po dlouhém týdnu spekulací, kdy nejrůznější prodejci začali informovat o posunutí data vydání chystaného datadisku, jsme se konečně dočkali oficiálního vyjádření od Ubisoftu. Heroes VI: Vzpomínky na zlo jsou k (ne)překvapení odloženy, a to hned o dva měsíce. Místo, abychom se temných elfů, jejich armád a nového příběhu dočkali už koncem tohoto měsíce, budeme si muset počkat až do dob kvetoucích třešní. Novým oficiálním datem se stal 2. květen. Stále je však spousta nejasností o tom, jakou podobu bude tento datadisk mít. Zda se dočkáme fyzické kopie, nebo bude hra distribuována pouze v podobě klíčů pro stažení. Více o tomto tématu se vám pokusíme zjistit co nejdříve.

 

Novinky z datadisku

To, že si na datadisk budeme muset počkat dalších pár měsíců, neznamená, že ustal příval nových informací. I když je nutno říct, že značně zpomalil.

Z minulých týdnů bychom určitě neměli opomenout městskou obrazovku temných elfů. Přeci jen, pár desítek minut v ní určitě strávíme.

 

Další na řadě je pak několik nových fotek ze hry. Povětšinou jsou to scenérie z tažení a prozatím je najdete na našich fórech. Najdou se mezi nimi však i opravdu krásné a zajímavé věci.

První ze zajímavostí je Stínový panter. Nová základní neutrální jednotka. Zatím k němu není nic moc známého, ale snad se nám brzy představí v celé své kráse.

Druhou zajímavostí je jednoznačně katapult temných elfů. No řekněte, není to nádherná bestie? Skoro je až člověku líto, že to není normální jednotka.

 

Objevilo se taky pár informací o druhém tažení, které má být součástí datadisku. Jeho hlavní hrdinou bude nekromant Vein, který se vydá po stopách proradného Řádu prázdnoty. Vein by mohl být známý hráčům karetní hry Duel of Champions, kde se objevuje jako jedna z postav.

 

Problém s grafickými kartami Nvidia

Mnoho hráčů se setkává s problémem, kdy jim hra náhodně padá, zejména pak v městských obrazovkách a pevnostech. Často z tohoto problému byli viněni tvůrci, ale čas opravdu ukázal, že Heroes není jediná hra, která na tento problém trpí a skutečný problém je v ovladačích karet Nvidia.

V současnosti však existuje jediné spolehlivé řešení, a to je používat starší ovladače. Hra pak funguje normálně, pouze však pokud se jedná o ovladače starší jak ovladače 301.42.

 

Aktualizace Heroes Centra

Pravidelní návštěvníci si toho možná už všimli, obsah Heroes Centra konečně začíná být aktuální. Ano, víme, je to se značným zpožděním, ale postupně na stránkách najdete vše, co budete potřebovat. Heroes Centrum nikdy nebyla stránka, kde bychom vám dávali podrobné a přesné návody, ale zakládáme si na tom, že vám poskytujeme přesné a pochopitelné informace ze hry, ke kterým máte snadný a rychlý přístup.

Již nyní se v patřičné sekci můžete podívat na kompletně zpracované Artefakty. Momentálně se pracuje na schopnostech a nezapomeneme ani na samotné jednotky. 

Dlouhozpravodaj o HVI-SoD

16. Ledna 2013 | 18:30 | Autor: DaveJame | Komentáře: 13

Dnes toho pro vás naši drazí čtenáři máme opravdu hodně. S blížícím se datem vydání Shades of Darkness se zvyšuje i četnost novinek s ním spojených. V České republice ponese datadisk překvapivě originální jméno „Vzpomínky na zlo“. Obrázek o tom, zda datadisk bude, nebo nebude stát za to, si můžete udělat sami. Stačí se začíst do dnešní novinky

 

Novinka č. 1: Kompletní sestava temných elfů

Na základě několika přímých a nepřímých indícií vám můžeme představit konečnou sestavu temných elfů a jejich armády. Tentokrát v ní však nenajdete tolik humanoidů a celkově se víc podobá sestavě z Heroes III.

 

Řadové/základní jednotky:

Panna (alias ženský zástupce temných elfů)

Vrah (alias mužský zástupce temných elfů)

Slídič (Alias očičko)


Elitní jednotky:

Minotaur

Mantikora

Zrůda bez tváře (ať se držíme oficiálního názvu)

 

Šampión:

Černý drak

 

Otázkou pak pro mnohé zůstává co je tohle.

Toto mí drazí čtenáři je jezdecké zvíře temných elfů. Na tomhle se nám Raelag a jeho druhové budou prohánět po mapě. Nutno dodat, že zatím to nemá jméno, ale nečekejte nic originálního, jelikož se o něm rozhoduje v FB anketě.

 

Novinka č. 2: Příběh datadisku

Už nějakou dobu je známo, že datadisk bude obsahovat dvě tažení. Jedno za temné elfy, druhé za nekromanty. Příběh by se částečně měl odvíjet od druhého DLC (Tanec smrti).

 

Náznaky celého příběhu můžete už nyní najít v následujícím videu.

 

 

Novinka č. 3: Otázky z fóra Heroes Community

Před nedávnem se na mezinárodním fóru Heroescommunity.com objevila výzva jednoho ze zasvěcených, aby mu ostatní uživatelé pomohli vytvořit další sadu otázek a odpovědí. Výjimečně se u nás nedočkáte celého překladu, ale neodpustili bychom si vás neseznámit alespoň s některými důležitými body. Většina z nich však mnohé hráče nepotěší.

 

Z odpovědí pracovníků Ubisoftu tedy vyplívá:

- Velké změny do herního systému (předělání systému schopností, generátor náhodných map nebo nově vytvořený editor map) NEJSOU z důvodu stavu herního kódu a finanční náročnosti možné.

- O jakékoliv podobě betatestu se u Shades of Darkness neuvažuje.

- Shades of Darkness je prozatím poslední plánované rozšíření Heroes VI.

- Hráč bude mít v datadisku plný přístup ke své dynastii (Zbraně, Mazlíčci, Rysy, Hrdinové, Body…).

 

Ve zbylých otázkách se například dozvíte více informací o tom, k jaké magii má který národ nejblíže, nebo nejdál, jak je to s Raelagem a jeho sourozenci, nebo o hudebnících, kteří pracovali na sérii Might and Magic. Kdo má tedy alespoň částečnou znalost angličtiny, má na pár minut co číst.

 

Novinka č. 4: Předobjednávka

Od včerejšího večera máte také možnost si Shades of Darkenss předobjednat, a to jak přímo u Ubisoftu, tak v českých obchodech.

 

V České republice se zatím cena datadisku pohybuje kolem 550 Kč. Odkaz na prodejce můžete najít v našem pravém sloupku, stačí kliknout na obrázek SoD nebo si hru koupit přímo u českého distributora na Playman.cz.

 

V Ubi-shopu si pak hru můžete koupit v přepočtu za cca 750 korun (30 €). Rozdíl mezi oběma vydáními je v bonusovém obsahu. U-shop edice obsahuje navíc 4 zbraně dynastie (3 z nich budou stálým hráčům již známé) a jednoho hrdinu, legendárního zakladatele Pavoučího kultu přezdívaného Anděl smrti, Velkého archóna Belketha.

 


 

Novinka č. 5: Fotky ze hry

A ti, kteří by rádi věděli jak to bude vypadat, až se to vše dá dohromady, se mohou podívat do naší sekce screenshoty v galerii Shades of Darkness (levý sloupec), kde najdete několik prvních fotografii přímo ze hry.

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
 
Copyright © 2005 - 2024 Heroes Centrum