Heroes 7
Heroes 6
Heroes 5
Heroes 4
Heroes 3
Heroes 2
Heroes 1
Dark Messiah
Fórum

Heroes Centrum - Česká centrála pro sérii HoMM

Heroes Centrum banner

17 map pro H3 a H4

30. Prosince 2006 | 21:28 | Autor: Jata | Komentáře: 3

Jestliže patříte ke hráčům, kteří nedají dopustit na klasiku jakou je Heroes III, nebo na odlišující se Heroes IV a stále svého oblíbence hrajete, určitě vás potěší následujících 17 map (9 pro H3 a 8 pro H4). Všechny jsou od Nivena (http://niven.webzdarma.cz), betatest těchto map dělal většinou on sám nebo Pattrick. Jednotlivé mapy najdete v odpovídajících sekcích.

 

Heroes III:

Afrika - XL, SoD, singleplayer

Dračí oko - XL, SoD, singleplayer

Dračí srdce - XL, SoD, singleplayer

Dračí země - M, WoG, singleplayer

Hledání grálu - M, WoG, multiplayer

Kull dobyvatel - XL, WoG, singleplayer

Obří Behemot - L, WoG, singleplayer

Souboj Titánů - L, SoD, singleplayer

Titánova země - L, WoG, singleplayer

 

Heroes IV:

Boj záchrany - M, Ne, multiplayer

Kočičí moc - XL, WoW, singleplayer

Království ohně - L, WoW, singleplayer

Kull dobyvatel - M, Ne, singleplayer

Souboj Titánů - M, Ne, multiplayer

Svět Behemotů - L, WoW, singleplayer

Věční Behemoti - L, WoW, singleplayer

Zpátky v Erathii - XL, WoW, singleplayer

 

Toto je nejspíše poslední novinka v tomto roce, ten byl pro fanoušky Heroes of Might and Magic velmi úrodný. Po dlouhé době jsme se v červnu (ve světě již v květnu) dočkali Heroes V, pro některé to bylo zklamání, pro jiné zase překvapení. Tu druhou skupinu jistě potěšilo na konci srpna oznámení o vydání datadisku, tak se stalo ve světě v půlce listopadu, u nás o měsíc později, tedy v půlce prosince. Pokud byste si rádi přečetli detailnější historii ohledně M&M v roce 2006, určitě stojí za přečtení shrnutí od Angelspita na fóru Celestial Heavens.

 

Na závěr bych rád za celý tým Heroes Centra popřál všem pravidelným, i těm náhodným, návštěvníkům perfektní vykročení do nového roku, který má ve svém pořadovém čísle pro většinu šťastnou sedmičku. Užívejte života, mějte spoustu osobních i obchodních úspěchů a hlavně si občas nezapomeňte zahrát svůj oblíbený díl ze série HoMM. Těším se na setkání u další novinky již z roku 2007 a doufejme, že už konečně vyjde ten patch 2.1 (podle jedné zprávy na oficiálním fóru bychom se ho mohli dočkat již ten týden po Novém roce :-)).

Mapa k 10. výročí Nivalu

28. Prosince 2006 | 08:56 | Autor: Jata | Komentáře: 0

Při příležitosti oslavy 10. výročí, Nival spolu s týmem tvořícím Heroes of Might and Magic V připravili pro fanoušky hry speciální mapu s názvem Heroes: Director Cut. Celý příběh je o cestě do Nivalie, což je hrad představující kancelář Nivalu, hlavní postavou je vedoucí projektu. Při hraní se také setkáte s Fabricem. Obsahuje cutscény, modely hrdinů, atd.

 

 

Stáhnout si ji můžete z FTP Nivalu (54 MB), vyžaduje datadisk Hammers of Fate.

 

Instalace:

1) Rozbalte všechny soubory do složky Maps, která se nachází v adresáři se hrou.

2) Spusťte soubor Nival10_On.bat, tím se vám vytvoří soubor Nival10.h5m

3) Můžete spustit datadisk a zahrát si tuto.

UPOZORNÌNÍ: Mapa je momentálně k dispozici pouze v ruštině! Pokud by se objevila v angličtině, budeme vás o tom informovat a dále by možná mohla být přeložena i do češtiny.

 

Zdroj: oficiální fórum

Další informace k patchům

24. Prosince 2006 | 14:31 | Autor: Jata | Komentáře: 3

Jeden z členů (st14z) oficiálního fóra zveřejnil email, který byl poslán majitelům zaregistrované hry:

 

"Vytváření patchů a dalšího obsahu pro Heroes 5 byli doposud nejobtížnější cestou spolu s rozmanitými mastery požadovanými pro hru, stejně jako vývoj datadisku :-)

 

Stále pokračujeme ve stopách, které jsme si určili před několika měsíci. Máme ještě několik prvků, na kterých se pracuje a měly by být uvedeny spolu s patchem 1.5.

 

Mezi nimi je pravděpodobně i velmi očekávaný editor postav do soubojového režimu. Budete moci si vytvořit vlastího hrdinu a poté s ním hrát v soubojích. Také rozšíříme editor map s možností tvorby kampaní: budete schopni propojit mapy dohromady a vytvořit mini-kampaň, tak komplexní, jak jen budete chtít.

 

Nival také pracuje na turnajovém nástroji, který umožní hostovat malý turnaj a přiřazovat hodnocení jednotlivým hráčům."

Manuál k datadisku

19. Prosince 2006 | 18:41 | Autor: Jata | Komentáře: 0

Už je to týden od vydání datadisku Hammers of Fate. Společně s Age of Heroes jsme připravili aktualizovanou verzi manuál (52,8 MB), ten odpovídá verzi 2.0 a obsahuje tedy data spojená s datadiskem. Jediná věc, která stále chybí, je něco k runovému umění, jakožto speciální dovednosti trpaslíků. Stahovat můžete ze dvou zdrojů:

 

Heroes Centrum

Age of Heroes

Vyjádření CD Projektu k akci Upgrade

19. Prosince 2006 | 14:35 | Autor: Jetro | Komentáře: 5
"Informace ohledne upgrade: vsechny objednane datadisky Homm5 z teto akce uz byly odeslane zasilkovou sluzbou GLS a meli byste je obdrzet behem dneska, nejpozdeji behem zitra. Zasilkova sluzba vam hru doveze az do domu, v pripade vasi nepritomnosti zanecha listek s instrukcemi o jejim moznem vyzvednuti nebo znovudoruceni. Omlouvame se vsem klientum za zdrzeni v expedici zasilek. "

Český Kruh dovedností

17. Prosince 2006 | 18:05 | Autor: Jata | Komentáře: 6

Datadisk byl u nás oficiálně vydán a nejspíše skoro všem i rozeslán, takže opět máme co hrát, přeci jenom další 3 kampaně jsou trochu na delší dobu.

 

Ve spolupráci s Aurelainem, jsme pro vás připravili nový Kruh dovedností (Skill Wheel). Od nynějška si můžete sestavit hrdinu podle svých představ, vyberete si dovednosti, které byste chtěli a program sám zablokuje už ty dovednosti, které mít nemůžete a průběžně vám ukazuje požadované dovedností body. Také při přejetí nad základní dovedností (např. Základní obranou, Základním útokem, atd.) se vám objeví pravděpodobnost získání dané dovednosti u vámi vybrané třidy hrdiny. Kruh dovedností si můžete stáhnout v podobě aplikace (2,22 MB) nebo se na něj podívat online.

 

Český manuál by měl být vydán ještě před Štědrým dnem.

Výherci naší soutěže

12. Prosince 2006 | 15:40 | Autor: Jata | Komentáře: 5

Výherci naší vánoční soutěže o datadisk Hammers of Fate s CD Projektem skončila a tady už jsou výherci:

- Jana Vojtová, Jablonec nad Nisou

- Radim Holek, Ostrava-Pustkovec

- Petr Blaha, Němčičky

- Jan Janyška, Praha

- Radek Petr, Praha

 

Výhercům gratulujeme, cena jim bude možná odeslána ještě dnes. 

O víkendu proběhl sraz komunity

11. Listopadu 2006 | 21:45 | Autor: Jetro | Komentáře: 1

Jak už nadpis napovídá, o tomto víkendu se konal sraz fanoušků série HoMM. Bude to nejspíš nošení dříví do lesa, ale stejně si to neodpustím - kdo nebyl, o hodně přišel. O zapadlou Fábii a snahu jí dostat ven, přes hraní stolních her a HoMM5 až po skvělou zábavu při "klábosení". Ještě než se vrhnete na fotky, stojí za shlédnutí úvodní video (intro :) - 24s, velikost 11MB, které většinu z přítomných "ukáže". Doufáme, že na příštím srazu se potkáme i s ostatními...

 

 

Dalších 90 fotek najdete zde (tamtéž je také můžete okomentovat - ale slušně :)

Datadisk již zítra

11. Prosince 2006 | 21:32 | Autor: Jata | Komentáře: 0
Většina z nás již netrpělivě čeká až jim poštou přijde datadisk Hammers of Fate, nebo Silver Edition. Internetový obchod (X)zone.cz bude mít datadisk spolu se Silver Edition skladem již zítra dopoledne a hned i ten den budou rozeslány hry všem, co si jí předobjednali. Takže již ve středu si budeme moct toto rozšíření pro Heroes V zahrát a vyzkoušet tak novou rasu trpaslíků, sníh, 15 misí kampaně, multiplayerové a singleplayerové mapy, k dispozici také budou karavany a simultánní tahy.

HC spouští nový projekt - anglickou verzi stránek

06. Prosince 2006 | 19:30 | Autor: Jetro | Komentáře: 5

Heroes Centrum spouští po týdnech usilovných prací anglickou verzi svých stránek. Děkujeme všem, kteří se na jejich tvorbě podíleli... Víme, že "anglických" stránek o této vynikající sérii je na internetu více než dost, přesto věříme, že si své čtenáře najde. Systém přepínání jazyků je momentálně ve fázi testování, takže pokud byste se nechtěne dostali na anglickou verzi (budeme rádi za nahlášení této chyby), v pravém horním rohu se budou objevovat dvě vlaječky - tím se dá zvolit jazyk stránek.

 

Silver Edition bude i u nás

04. Prosince 2006 | 21:19 | Autor: Jata | Komentáře: 4

 Odedneška si na internetovém obchodě (X)zone.cz můžete předobjednat i Silver Edition, která je již k dostání v zahraničí. U nás ji samozřejmě distribuuje CD Projekt s kompletní českou lokalizací. Skládá se z původní hry na DVD, datadisku Hammers of Fate na DVD a také Might and Magic IX na 2 CD. Cena této edice je 1199,- Kč. Datum vydání je stanoveno na stejný termín jako datadisku, ten je podle posledních informací 12. prosince 2006.

 

 

 

 

 

 

 

Sraz komunity se blíží...

4. Prosince 2006 | 12:40 | Autor: Jetro | Komentáře: 3

Upozorňuji, že již tento víkend se koná sraz komunity kolem série HoMM. Nějaká volná místa ješte jsou, takže neváhejte a určitě přijeďte (bližší info včetně kontaktů na "pořadatele" a obrázků z místa srazu v dřívějších novinkách). Pokud ještě váháte, pak by vás možná mohlo přesvědčit konání miniturnájků, které se budou hrát na srazu - a to o ceny věnované firmou CD Projekt. Pokud chcete vědět konkrétně, co za ceny bude možno vyhrát, tak vězte, že jde o v minulosti již dříve zmiňovaná, a normálně nesehnatelná, trička s motivem H5.

 

UPDATE: vystrachal jsem doma i frisbee (samozrejme patricne spjate se hrou), takze o zabavu vic... :)

 

H5 manuál, soutěž a screeny

29. Listopadu 2006 | 20:48 | Autor: Jata | Komentáře: 9

Již několik dnů je mezi námi patch 1.4, takže určitě lze očekávat vydání aktualizovaného manuálu, ten si můžete jako vždy stáhnout (49,7 MB) z několika míst:

a) z Heroes Centra

b) z Age of Heroes

Momentálně ještě není k dispozici na FTP Ubisoftu.

 

V přípravě je již český manuál k datadisku, ten bude vydán společně s vydáním datadisku u nás.

 

S datadiskem souvisí i další novinka. Ve spolupráci s CD Projektem jsme pro vás připravili soutěž o 5 kusů tohoto datadisku. Stačí odpovědět na pět jednoduchých otázek, vyplnit kontaktní údaje a pak už jenom mít při losování štěstí, to proběhne jeden den před datem vydání datadisku, aby mohla být výhercům jejich cena poslána v den vydání a oni si ji mohli dostatečně před Vánoci vychutnat.

 

Pro nedočkavce české verze Hammers of Fate byla sekce Screenshoty zvětšena o 17 screenshotů z ruské recenze datadisku.

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
 
Copyright © 2005 - 2024 Heroes Centrum