Heroes 7
Heroes 6
Heroes 5
Heroes 4
Heroes 3
Heroes 2
Heroes 1
Dark Messiah
Fórum

Heroes Centrum - Česká centrála pro sérii HoMM

Heroes Centrum banner

Jak pokračují práce na Ghost of The Past?

30. Brezna 2007 | 19:33 | Autor: Jetro | Komentáře: 4

Pokud by ještě někdo nevěděl, co že výše uvedený název znamená, pak vězte, že má jít o mód pro HoMM5 (ve své obsáhlosti přirovnáván k The Wake of Gods pro H3 a Equilibris pro H4). A co že je tedy vlastně nového? Po kliknutí na stránky autorů je patrné, že stránka se dočkala dalších jazykových mutací (konkrétně bulharštiny a srbštiny). Co je ale mnohem důležitější - bylo zprovozněno fórum, které obsahuje spoustu nových věcí a poznatků o chystaném módu:

 

1) autoři hledají testery, programátory, grafické designéry a mapmakery

2) pravdepodobně finální verze Jezdce (pro zvětšení klikněte na obrázek)

 

 

3) zatím se neví, kdy bude mód dokončen

4) první beta verze 0.3 bude mít co do velikosti 20MB

 

Na závěr ještě nějaké starší obrázky (pro zvětšení klikněte na obrázek):

 

 

Jak je vidět, autoři určitě nezahálejí. Co na jejich nápady říkáte vy? Máte sami nějaké nápady? Podělte se o ně v komentářích...

Zdroj: stránky autorů

Soutěž o 5x Hammers of Fate

26. Března 2007 | 21:21 | Autor: Jata | Komentáře: 0
Stále ve vaší sbírce chybí v prosinci vydaný datadisk Hammers of Fate? Můžete vyhrát jeden z pěti těchto datadisků. Stačí, když odpovíte na 3 jednoduché otázky (pokud odpovědi nevíte, můžete zkusit hledat i zde), které naleznete na www.cdprojekt.cz/homm5 a odešlete své odpovědi spolu s poštovní adresou na email, který je uveden na výše zmíněné adrese. Přejeme hodně štěstí.

Jubilejní návštěvník

18. Března 2007 | 23:16 | Autor: Jata | Komentáře: 0
Do druhých narozenin Heroes Centra zbývá ještě přeci jenom pár týdnů, ale nám se vyskytla určitě zajímavá událost, před několika málo okamžiky se na naše stránky podíval 500 000. návštěvník. Jsme rádi, že je pro vás série Heroes of Might and Magic stále hodnotná a vy se na tyto stránky vracíte i přesto, že někdy je zde pořádná okurková sezóna (rozumějte, bez novinek). Snažíme se stále něco vylepšovat, rádi bychom již brzy uvedly do provozu sekci o H3: Wake of Gods a H4: Equilibris. Jsou to určitě velmi užitečné přídavky do hry, jež určitě stojí za zahrání. Dále by bychom určitě rádi poděkovali všem návštěvníkům za jejich návštěvu (a já osobně i všem lidem, kteří se na tomto projektu podílí) a doufáme, že se sem budete vracet stále jako do teď.

Ambiciózní mód pro H5

15. Března 2007 | 19:55 | Autor: Jetro | Komentáře: 0

Hráli jste někdy mód The Wake of Gods pro Heroes of Might and Magic 3 nebo Equilibris pro čtvrtý díl této série? Pokud ano, jistě víte, kolik úžasných věcí bylo v těchto módech přidáno a díky kterým se hratelnost trojky i čtyřky rapidně zvedla a vám zaručila další a další bezesné noci. Nyní se něco podobného chystá i pro díl pátý. Mód by se měl jmenovat "Ghost of The Past" a pokud bude obsahovat jen půlku z toho, co autoři prozatím zamýšlejí, bude se rozhodně na co těšit. Namátkou: přidání legendárních a fanoušky oblíbených hrdinů jako je Sandro, Christian, Solmyr, Gelu; přidání oblíbených jednotek jako je např. Azurový drak; nová kouzla a artefakty; významné změny týkající se měst, jednotek, hrdinů a jejich dovedností; 5 nových kampaní a spousta dalších a dalších věcí. Nezbývá než popřát, ať jde práce od ruky :)

 

Zdroj: stránka autorů

Co ještě Nival (ne)chystá do hry?

14. Března 2007 | 23:25 | Autor: Jetro | Komentáře: 0

 Na fóru Nivalu byla zveřejněna sada 33 otázek a odpovědí zabývající se další prací Nivalu na základní hře a datadisku. Přestože to vše v ruštině, HC se postaralo o překlad (thx sm.art) a vy si tento zajímavý materiál můžete přečíst v příslušné sekci - Q&A Old Boy z Nivalu. Jen namátkou se zde můžete dočíst např. o procesu vylaďování rovnováhy Heroes 5, zda a kdy počítají vývojáři s ukončením prací na hře a co říká Nival na nařknutí, že tvůrci modifikací - se souhlasným pokyvováním mnohých hráčů - výrazně vylepšují samotnou hru.

 

Zdroj: Nival

SuperSeven turnaj

12. Března 2007 | 10:19 | Autor: Jata | Komentáře: 0
Pomalu, ale jistě se začalo už pracovat na druhém ročníku ligy, ale nejdřív je třeba dohrát ten první, a proto jak se již dalo čekat, máme pro vás přihlášky do dalšího turnaje, tentokráte SuperSeven, rasa je již vylosována, ale bude uveřejněna až v neděli, kdy bude také uveřejněn rozlosovaný pavouk. Doufáme, že bude větší účast než na současném duel turnaji. Ještě bychom chtěli upozornit, aby účastníci již zmíněného duel a také i předchozího SuperSeven turnaje, dohráli boje o umístění! Pro účast v SuperSeven turnaji je třeba vlastnit datadisk Hammers of Fate. Přihlášky po přihlášení v sekci Turnaje na www.hc-tournament.eu.

Skill Wheel 2.1, Heroes 5 pro Mac, 4 mapy

06. Března 2007 | 22:02 | Autor: Jata | Komentáře: 0

Aurelain pro všechny české, ale i slovenské fanoušky a hráče Heroes V připravil Kruh dovedností (Skill Wheel) dle textů a mechanizmů patche 2.1. Najdete ho v sekci Dovednosti. Samozřejmě je k dispozici i ke stažení ve formě spouštěcího souboru.

 


 

Společnost Freeverse, jenž dostala od Ubisoftu za úkol vytvořit Heroes V pro Mac OS, před několika málo dny oznámila, že je jejich dílo hotovo. To si můžete objednat za necelých $50 v jejich internetovém obchodě, doporučují raději download verzi, protože bude ještě chvíli trvat, než bude k dispozici na DVD.

 

Jako již minule, i dnes vám nabízíme další čtyři mapy. Za zmínku jistě stojí hned ta první, ta je totiž českého původu od Mixina s názvem Země elementů: "Tato země vždy byla obývaná prastarými elementály, kteří byly mocní a dokázaly si zdejší svět upravovat k obrazu svému. Jejich čas, ale už vypršel a nový mladí elementi potřebují vedení, které by jim pomohlo zvítězit nad ostatními a navíc aby nalezly některá mocná kouzla svých předků." Tato mapa vyžaduje datadisk Hammers of Fate a jedná se o multiplayerovou mapu pro 7 hráčů.

Dále si můžete stáhnout dvě mapy , jenže se zúčastnili soutěže o nejlepší mapu na Celestial Heavens, je to Coming home - 2.místo; Dragon's Cape - 3.místo; Dále na vás v sekci Mapy čeká poslední dnešní mapa: Action a Reaction, což je singleplayerová mapa s podzemím.

Něco ke čtení? - K mání povídka

03. Března 2007 | 12:58 | Autor: Jetro | Komentáře: 0

Někdo to v sobě nejspíš má, někdo nedokáže napsat ani tři řádky. Vendy si svou první povídkou nastavila vysokou laťku, druhá povídka je ale opět vynikající. Nese název "Lasička a Vrabec" a přečíst si ji můžete v sekci Povídky.

 

Malá ochutnávka: ...Nejasně si vzpomínal na to, jak v chrámu odešel na noční stráž. Zjevili se jako duchové – ona a její společník – a odvlekli ho sem. Netušil, co by po něm, knězi ne příliš vysokého postavení, mohli chtít. Ten muž teď stál za ní, namotával si pramen světlých dlouhých vlasů na prst a znuděně si hvízdal. „Neboj, já ti to připomenu,“ usměje se žena až příliš sladce. Sundá si kápi a pohodí hlavou. Kněz zalape po dechu. Objeví se rozježené žluto-oranžovo-rudé vlasy, ze kterých u čela vykukují růžky. „Tak už sis vzpomněl,“ zasměje se...

Mapy pro Heroes V

02. Března 2007 | 13:36 | Autor: Jata | Komentáře: 0

Jak jistě vidíte, okurky nám stále jenom rostou, ale novinky žádné. Proto pro vás máme alespoň 3 nové mapy, dvě z nich jsou pro datadisk Hammers of Fate a jedna pro původní hru.

 

» První mapa se jmenuje Stonebreaker a je to mapa od zahraničního návštěvníka našich stránek

» Dále si také můžete stáhnout mapu od Activatora (http://activator.ingoust.com), což je první česká mapa, je teda zatím taková pokusná, ale lze ji dohrát, cílem je vykopat grál.

» Třetí dnešní mapou je Roads of Doravine, jenž je zahraniční mapou z CelestialHeavens.com.

 

Sekce mapy také prošla úpravami, nyní lze všechny mapy filtrovat podle datadisků, typu (single nebo mutli) a podle velikosti (S, M, L, XL).

Český manuál 2.1

28. Února 2007 | 13:57 | Autor: Jata | Komentáře: 0
Téměř měsíc po vydání prvního patche pro datadisk Hammers of Fate, vám přinášíme ve spolupráci s Age of Heroes aktualizovanou verzi manuálu, která zahrnuje všechny změny, které přinesl a zároveň rozšiřuje některé stávající sekce. Pro podrobný přehled všech změn se podívejte na soubor changelog.txt. Manuál si můžete stáhnout ve dvou verzích: klasické (46.5 MB) a light (8.1 MB), druhá zmíněná verze má grafiku v nižším rozlišením, ale není ošizena na obsah.

FAQ; žádost o pomoc

19. Února 2006 | 10:15 | Autor: Jetro | Komentáře: 0

Jelikož na poli HoMM se nic nového neděje a okurková sezóna si vesele pokračuje, rozhodli jsme udělat a přidat na naše stránky sekci FAQ (často kladené otázky) - najdete ji v levém menu. Tímto ať se nikdo neopovažuje zeptat se na otázky, které v této sekci najdete :)) Pokud by vám tam nějaká otázka a její odpověď chyběla, dejte nám vědět a my ji tam následně přidáme.

 

Na závěr bychom tímto rádi sehnali nějakého dobrovolníka a fanouška HoMM5, konkrétně datadisku HoF, kterému by nebylo zatěžko napsat průvodce (návod) kampaní. Návod by pak byl uveřejněn na těchto stránkách a na stránkách abecedaher.cz. Pokud by se nějaký takový dobrovolník našel, kontaktujte nás přes mail nebo na ICQ (kontakty viz sekce Redakce). 

Oba patche již ke stažení

30. Ledna 2007 | 07:17 | Autor: Jata & Jetro | Komentáře: 0
Stalo se tak o trochu dříve než se předpokládalo. Odkazy na jednotlivé patche najdete v sekcích Patche, buď pod Heroes V nebo pod Heroes V: Hammers of Fate. První patch 1.41 má necelých 20MB a ten druhý má 121MB. Oba jsou již na lokálním mirroru.

Pár detailů z patche 2.1

28. Ledna 2007 | 20:03 | Autor: Jata | Komentáře: 8

Již za 38 hodin spatří světlo světa patch 2.1 (a samozřejmě také patch 1.41). Ten s sebou kromě jiného přinese i změnu principů Nekromancie a Výcviku. Výcvik bude nyní omezen na 7 vycvičených jednotek týdně a při postavení Síně hrdinů se tento počet zvedne na 20.

 

U Nekromancie to je trochu složitější, zde princip oživování kostlivců zůstává stejný, ale hrdina bude mít tzv. "temnou energii", již nekromant dostane každý týden v určitém množství v závislosti na dvou faktorech: hrdinech a jejich úrovních a líhních. Po skončení bitvy za oživení kostlivců zaplatíte určité množství temné energie.

Údajně se prý změnil i popis Nekromancie z "oživování kostlivců" na "oživování vlastních jednotek", z čehož by mohlo vyplývat, že se nebudou oživovat pouze kostlivci a jejich vylepšená forma, ale i například duchové a upíři. Tento fakt ještě umocňuje to, že oživení kostlivce stojí 2 body temné energie a oživení kostlivého lučištníka 3 body. Proč oživení kostlivce nestojí pouze 1 bod?

 

Zdroj: Jolly Joker, CH

Menší odložení patchů

27. Ledna 2007 | 08:45 | Autor: Jata | Komentáře: 1

Opět zde máme zpoždění vydání patchů 1.41 a 2.1 o kterém včera večer informoval Acheval. Patche budou uveřejněny až v úterý 30. ledna v 10:00 našeho času, a to zdůvodu plánované výměny online serverů, které budou v pondělí odstaveny.

 

Zdroj: oficiální fórum

Příjmy Ubisoftu za 4. čtvrtletí, turnaj

25. Ledna 2007 | 20:12 | Autor: Jata | Komentáře: 0

Všemi hráči Heroes V známí francouzský vydavatel her Ubisoft zveřejnil své tržby za poslední čtvrtletí roku 2006, které byly o 24 % vyšší než ve stejném období v roce 2005 a dosáhly výše 311 milionů eur a Ubisoft se tak stal v roce 2006 druhým hlavním vydavatelem v Evropě a pátým ve Spojených státech. Rainbow Six Vegas, Splinter Cell Double Agent, Red Steel, Dark Messiah a Heroes V, to jsou názvy her, kterých se prodalo celkem 1,9 milionů kusů.

 

Láká vás poměřit síly s ostatními hráči v Heroes V, přesněji v datadisku Hammers of Fate? Zúčastněte se turnaje SuperSeven na našich ligových stránkách. Pokud ještě nejste zaregistrováni a chcete si zahrát, stačí vyplnit registrační formulář a v sekci Turnaje potvrdit svou účast. Nezapomeňte, že je třeba vlastnit datadisk Hammers of Fate a komunikační program ICQ pro domluvu se soupeřem. Pravidla a vybraná rasa budou uveřejněny v neděli spolu s rozlosovanými dvojicemi.

 

Zdroj: TG, CH

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
 
Copyright © 2005 - 2024 Heroes Centrum